Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Bürotime

Yatırım Bütçesi:
Min:0 - Max:0 tl

Bürotime, 1994 yılında Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde 6.500 m²’lik bir alan üzerine konumlanan Tosunoğulları Mobilya A.Ş. çatısı altında kurulmuştur.

Mobilya sektöründe yıllarca sürecek ve ödüllerle taçlandırılacak bir serüvene atılma gayesiyle kurumsallaşma sürecine girilmiş ve 2000 yılında Bürotime markası doğmuştur. Artan taleplere cevap verebilmek amacıyla geldiği noktada, kurulduğu bölgede 140.000 m²’lik üretim tesislerinde faaliyet gösteren Bürotime, 2002 yılında ilk yurt dışı satışınıgerçekleştirerek bugün yurt içi ve yurt dışı pazarda toplam 50 ülke ve 150 satış noktası olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihracat yapmaktadır.
 

Bayi Olma Ayrıcalığı
b.BN (Bürotime Business Network)

Bürotime, b.BN iş ağı ile Türkiye de 60, globalde 40’ın üzerindeki satış noktasında edindiği iş deneyimini, yeni satış noktaları ile farklı coğrafyalara taşıyarak çoğaltmak istiyor. Aileye yeni katılan üye b.BN sayesinde Türkiye’de ve dünyada edinilmiş deneyimlere en kısa sürede ulaşma imkanına sahip olurken konsantrasyonunu sadece iş geliştirmeye odaklayabiliyor. Satış noktalarının tüm proseslerinin izlendiği bu platform üzerinden üyeler iş akış süreçlerine tam hakimiyet sağlarken anında aksiyon kabiliyeti ve özel teşvik yöntemleriyle de sürekli olarak kendilerini geliştiriyor.

Mağaza
Mağazalarımız; kurumsal kimliğimizin, iş modelimizin, ürün ve çözümlerimizin müşterilerimizle buluştuğu noktalardır. Bu sebeple mağazanın yer seçimi ve fiziksel koşulları büyük önem taşır. Bürotime, mağazaların lokasyon seçiminden projelendirilmesine, ürün yerleşiminden dekorasyonuna, dış cephe giydirme ve tabelasına kadar tüm süreçlerde bayilerine hem maddi hem de iş gücü ve tecrübesi ile destek olur, ilk kurulum teşhir ürünleri için özel şartlar sunar.

Nitelikli Personel ve Eğitim
“Nitelikli iş nitelikli insan ile olur” anlayışı ile Bürotime, tüm b.BN için “nitelikli personel istihdamını” destekler ve b.academy (Bürotime Akademi) çatısı altında planlı eğitimlerle personel gelişimlerine destek verir, sürekli olarak izler ve değerlendirir. Çalışanı, b.BN ekosisteminin en temel yapı taşı olarak görür ve yetenek havuzu bakış açısı ile gelişim programları planlanır. Ürün ve mesleki teknik eğitimlerinin yanı sıra düzenli olarak yıl içine yayılan kurumsal değerler, iletişim, müşteri yönetimi gibi kişisel gelişim programları ile de sürekli olarak destekler.

b.BP (Bürotime Business Platform)
Bürotime tüm iş yapısını siparişe bağlı üretim, yani sıfır stok anlayışı ile en hızlı sevk ve kurulum stratejisine göre yapılandırmıştır. Bu strateji çerçevesinde tüm akış b.BP üzerinden entegre bir şekilde çalışmaktadır. Endüstri 4.0 standartlarındaki üretim yönetim sistemleri b.smart ve b.active entegre bir şekilde b.BP‘u oluşturmaktadır. 

Bürotime müşteri yönetiminde; standartlaştırılmış teklif ve proje sunumları, sipariş yönetimi gibi satış öncesi tüm aktiviteler, tüm satış faaliyetleri, problem bildirimi, takibi ve ölçümlenmesi gibi satış sonrası tüm hizmetler yeni nesil iş platformları üzerinden yapılmaktadır. Bu iş platformlarının eğitimleri b.BN üyelerimize düzenli olarak verilmekte, ihtiyaca yönelik sürekli geliştirilmektedir.

b.academy (Bürotime Akademi)
b.academy; tüm b.BN üyelerine, yıl boyunca ürün ve teknik eğitimlerinin yanı sıra kişisel gelişim eğitimleri verir, eğitim sonuçlarını değerlendirir, koçluk sistemiyle takibini yapar. “Yaşam boyu eğitim” ilkesiyle b.BN üyelerinin hem satış hem de satış sonrası iş süreçlerini doğru yönetmelerine, iş hedeflerini gerçekleştirmelerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunur.

Saha Programı
Bürotime kurumsal personeli ve bölge satış ekipleri, b.BN üyelerini sahada da yalnız bırakmıyor. Proje başlangıcından itibaren ihtiyaç duyulabilecek satış öncesi sunum ve mimari projelendirmeden başlayarak, satış ve satış sonrası hizmetlere kadar olan tüm süreçte deneyimi ve iş gücü ile destek oluyor. 

Bürotime olarak, yurt içi ve yurt dışı satış noktalarımızı genişletmeye ve güçlendirmeye devam ediyoruz. b.BN üyesi olmak, Bürotime çatısı altında sunulan iş platformları ile oluşturulan özgün kanal yapısına dahil olarak ailemize katılmak istiyorsanız başvuruda bulunabilirsiniz.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 25 Aralık 2018 05:44

Yatırım Bütçesi

0 - 0 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

59

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 100 yeni franchise

Sektör

Mobilya

Kuruluş Yılı

1994

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Bürotime