Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Chef Börek

Yatırım Bütçesi:
Min:150.000 - Max:190.000 tl

Chef Börek 2017 yılında temelleri atılmış, yeni nesil börekçi anlayışına sahip "Börek & Cafe" konseptinde hizmet veren yenilikçi bir markadır. Ürün portföyünde adana böreği çeşitleri başta olmak üzere boşnak börekleri, kahvaltı tabağı gibi çeşitleriyle sabah öğünlerinde, mevcut böreklerinin üstüne uyguladığı soslarla öğle ve akşam öğünlerinde de müşteri taleplerini karşılamaktadır. Çay, kahve, taze içecek çeşitleriyle ve yine börek üstüne uyguladığı tatlı soslarla "Cafe" konseptini tamamlamaktadır. Halihazırda İstanbul Avcılar ilçesinde bulunan fabrikasında, börek üretimini gerçekleştirmektedir.

BÖREĞİN ŞEFİ

İşyerinde sabah kahvaltısı yapmak amacıyla aldığınız börek için “Hiç değilse altlık olsun” mu diyorsunuz?
Üniversite öğrencisisiniz ve “Ucuz olsun da, isterse kötü olsun” diye börek dükkanı mı arıyorsunuz?
Ev hanımısınız ve altın günü için gelen komşulara hazırlık yapmayı unuttunuz. “Çeşit olsun” diye börek mi alacaksınız?
O zaman bizim börek salonlarımız size göre değil. Hemen bu siteyi kapatın ve bu zamana kadar size tavsiye edilen diğer siteleri ve börek dükkanlarını ziyaret edin.
Çünkü bizim börek salonlarımız;

– Sadece kahvaltı için değil, günün her saati içindir.
– Hem ucuz, hem lezzetli, hem de en kalitelisidir.
– Ve çeşit olsun diye değil, lezzet olsun diye vardır.

Bu salonlarda “Böreğin şefi” servis yapmaktadır.

KAT KAT LEZZET

Chef Börek; özenle hazırladığı baklava hamurlarının tam 40 katının bir araya gelmesiyle böreklerini yapmaktadır. Adana’da meşhur olan Chef Börek böreklerinde tam üç çeşit peynir bulunmaktadır.

Peynirler … derece sıcaklıkta baklava hamuru ile öyle uyumlu bir birliktelik yakalar ki; Chef Börek böreklerindeki peyniri hamurdan ayırmanız neredeyse imkansızdır. Bu nedenle çoğu zaman böreği değil, peyniri kesmek zorunda kalırsınız.

Böreğe tereyağından daha çok yakıştırdığımız, yedikten sonra böreğin midenize oturmasına engel olan ve tereyağının yaklaşık iki katı fiyata satılan sade yağ (saf) kullanmaktayız.

İddia ediyoruz; tamamen hijyenik koşullarda hazırlanan Chef Börek böreklerini bir kez yedikten sonra, diğer börekleri bir daha tatmayacak ve ısrarla Böreğin Şefi’ni soracaksınız.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 23 Aralık 2019 10:44

Yatırım Bütçesi

150.000 - 190.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

12

Ortalama Kâr Oranı

%100

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 30 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2017

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

İSTANBUL - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Chef Börek

BAYİLİK ŞARTLARI

  • Her bayimiz, 30.000tl franchise ücreti ve aylık 750tl reklam katılım bedeli ödemelidir,
  • Her bayi, açılışıyla birlikte 200 tepsilik peşinat vermeli, merkeze geçeceği siparişlerle bu peşinat eritilmektedir.
  • Bir defaya mahsus 200 tepsilik peşinatın haricinde, 200 boş tepsi depozitosu ödemelidir.
  • Şubelerin inşaat ve mimari dekorasyonu, demirbaş ürünlerin marka ve modelleri "Merkez" tarafından belirlenmekte, şube dilerse bu hizmetleri, belirtilen marka ve modellerin dışına çıkmadan, dışarıdan alabilmektedir.
  • Her bayi, mimari projeyi merkezden almak zorundadır. Mimari proje bedeli m² bazında değişmekte olup, ortalama 5000-7000tl arasındadır.
  • Chef Börek, sadece kendi ürettiği ürünlerin kendinden alınmasını şart koşmaktadır. Bunlar arasında börek çeşitleri ve ev yapımı limonata ürünü bulunmaktadır. Diğer ürünler ve soslarda ise belirtilen markalardan tedarik sağlanmak zorundadır.
  • Her bayi 06:30 17:30 saatleri arasında hizmet vermelidir. "Cafe" konseptine sahip şubeler dilediği saate kadar açık kalabilir. Herhangi bir zaman sınırlaması bulunmamaktadır.