Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Coi Pizzeria

Yatırım Bütçesi:
Min:200.000 - Max:350.000 tl

Pizzeria İtalian Food COİ
Türkiye butik pizza sektörünün fark yaratan ve dikkat çeken genç markası Coi, 2018 yılının son çeyreğini yaşadığımız bu dönemde şube sayısını hızlı bir şekilde 15’e çıkardı. Marka, kısa vadede şube sayısını 65 ‘e çıkarmayı ve Türkiye butik pizza sektörünü geliştirmeyi hedefliyor.

Coi, 2015 Yılında Bursa’nın en keyifli semtlerinden olan Kükürtlü’de faaliyetine başladı. Kısa sürede Bursa halkının yoğun ilgisini ve beğenisini kazanarak pizza sektörüne hızlı bir giriş yapmıştı. Açılışını takip eden 3. ayında ilk Franchise talebini alarak Bursa Görükle Uludağ Üniversitesi Yerleşkesi’nde 2. şubesini açmıştı. İnce hamurlu, orijinal İtalyan Pizzaları ve birbirinden enfes İtalyan yemekleri o kadar çok beğenildi ki 8 ayda yoluna 9 şubeye ulaştı.

Bu süreçte müşterilerinin önerisi ve ısrarı nedeniyle “Şehrin en iyi pizzası“ sloganını tabelasına ekledi. Coi, üretim gücünü İtalyan mutfağındaki üstün deneyimine ve dünya trendlerini takip ederek devamlı ar-ge ve inovasyon yapmasına borçlu. İlerleyen yıllardaki hedefimiz COİ lezzetini ve konseptini Türkiye’nin tüm illerine yaymak ve lezzetli dünya kapısından herkesin geçmesini sağlamak.

Katkısız ve Lezziz Pizzalar
Coi, günlük katkısız pizza hamuru üretiyor. Hiçbir şekilde koruyucu ve renklendirici içermeyen saf domatesleri, 14 ceşit baharatla harmanlayarak özel sosunu hazırlıyor. %100 dana şarküteri ürünlerini kullanıp taş fırında bakır rengi çıtır çıtır pişirilmiş “tradanational” ( italyan tarzı ) pizzalarını müşterilerine sunar. Durum böyle olunca başarı ve beğeni kaçınılmaz oluyor.

Karlı ve Keyifli Bir Markanın Zinciri Olun
Dekorasyondan eğitime, tedarikten reklam desteğine kadar her konuda bayilerinin yanında duran marka yeni yatırımcılarını bekliyor. Yüksek karlılıkla keyifli bir işi birleştirmek istiyorsanız markanın kapıları sizlere açık.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 11 Aralık 2019 02:32

Yatırım Bütçesi

200.000 - 350.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

13

Sağladığı İstihdam

103

Ortalama Kâr Oranı

%35

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 50 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2015

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Coi Pizzeria