Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Çöps

Yatırım Bütçesi:
Min:350.000 - Max:0 tl

Sez Gıda Ltd Şti. ÇÖPS markası ile Ege’nin bu lezzetli ürününü tüketicilerle buluşturmayı hedeflemektedir. ÇÖPS restoranları franchise sistemi ile işletilmekte ve başta Çöpşiş olmak üzere lezzetli ve sağlıklı et ürünlerini modern bir işletme – tedarik sistemiyle tüketiciyle buluşturmaktadır.

ÇÖPS dinamik bir yaklaşımla franchise işletmecilik modeliyle yeme içme sektöründe önemli bir boşluğu doldurmayı hedefleyen yenilikçi bir markadır. Lezzetli, dondurulmadan hazırlanmış yüksek kaliteli ürünlerini uygun fiyatla geniş kitlelere yaymayı hedefleyen bir markadır. Hızla büyüyen restoranlar zincirimiz, kazan kazandır odaklıdır sizin için sunduğumuz hizmet anlayışımızla Türkiye’nin her yerine ulaşmayı hedeflemekteyiz. Türkiye genelinde bayilerimizi arttırmak için çalışmaktayız. Siz yatırımcılarımızı franchising sistemize katılmaya çağırıyoruz .

Yatırımcılarımızdan Franchise giriş bedeli talep ediyoruz. Yemeklerin hammaddesi franchiselere anamerkez tarafından temin edilmektedir. Tüm Mağazalarda menüler aynıdır ve yemek üretimi lokal olarak yapılmaktadır. Açılan tüm mağazalarımızda aynı konsepti uygularız. Müşterilerin siparişleri hızlı ve lezzeti olacak şekilde önlerine gelir.  Şubelerimiz gerek kendi ekiplerimiz, gerekse Tarım Bakanlığı tarafından belli periyotlarda denetlenmektedir. Franchising sistemi ile çalışan şubelerimize merkez şubemizde çeşitli eğitimler düzenleriz. Mağaza açılış öncesi ve sonrasında sürekli bu eğitimler devam eder.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 11 Nisan 2019 02:50

Yatırım Bütçesi

350.000 - 0 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

2

Bayi/Franchise Adedi

13

Sağladığı İstihdam

140

Ortalama Kâr Oranı

%20

Kârdan Alınan Pay

%2

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 30 yeni franchise

Hedef Bölge

YURT İÇİ VE YURT DIŞI

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2016

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Ürün Hizmet Kapsamı

fast food

Firma Markası

Çöps