Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Demlik

Yatırım Bütçesi:
Min:20.000 - Max:60.000 tl

Milli lezzetlerimizden Çay ile franchise dünyasını değiştiriyoruz.

Demlik; gıda sektöründe kafe segmentinde Çay'ı sahiplenen ve ana ürünü olarak misafirlerine sunan tek markadır. Demlik; avantajlı maliyetiyle daha açmadan kazandırmaya başlıyor. İşletme sırasında esnek menüsü, basit işletme modeli ve düşük işçilik maliyetleri ile yatırımcılarına sağladığı kolaylıklar sayesinde kendisini farklılaştırıyor. Yüksek karlılık arzeden ürünleriyle düşük cirolarda bile işletme karlılığını garanti altına alabiliyoruz.


Demlik 2013 Yılında Tahir Küçükel ve iki arkadaşı tarafından kuruldu.

İlk şubesi Bursa Korupark Avm'de açılan Demlik;
Çay kültürünün baskın olduğu ülkemizin kahve mağazalarının istilasına uğramasına karşın bir meydan okuma olarak ortaya çıktı.
Demlik; kahve ve kafe sektöründeki yüzlerce marka ve zincire karşı ÇAY mağazaları olarak marka konumlandırmış ve bu alanda yeni bir kulvar açarak kendi rakiplerini hatta taklitlerini yaratmıştır. Ancak bu sektörde açık ara önde olduğumuz gerçeğini değiştirmemektedir. Demlik bu alanda Çay'a sahip çıkan, menüsünü Çay'a göre kurgulayan ilk, en büyük ve en yaygın mağaza zinciridir.
Kiosk olarak başladığımız ÇAY yolculuğumuz 450-500 m2'lik çay mağazalarına dönüştü. Menülerimizde 60 çeşit çay'ın yanısıra pizza, makarna, salata gibi ürünler de yer alıyor. 2017 yılı sonuna kadar 64 noktada hizmet veriyor olacağız.
Demlik markasına duyulan güven ve sempatiyle sürekli alt işletme teklifleri gelmektedir. Bu durumun bizi hiç öngöremediğimiz yerlere taşıyacağını düşünüyoruz. Önümüzdeki günlerde Demlik artık sadece AVM ve Cadde projeleriyle değil Üniversitelerde, Hastanelerde ihtiyaç duyduğunuz her yerde hizmet vermeye devam edecektir.
Demlik; sektördeki tüm benzer rakipleri arasında en uygun koşullarda yatırım imkanı ve kolay işletme modeliyle en hızlı büyüyen markalar içinde yer almaya devam edecektir.


 

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 21 Ocak 2019 02:35

Yatırım Bütçesi

20.000 - 60.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

8

Bayi/Franchise Adedi

12

Ortalama Kâr Oranı

%35

Sektör

Gıda

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Demlik