Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Döner & Döner

Yatırım Bütçesi:
Min:180.000 - Max:220.000 tl

Döner & Döner Franchise/Bayilik Şartları

Geçmişten bu yana daima işini severek yapan, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan bu yolda kararlı bir şekilde ilerleyen bir lezzet markasıdır.

Misafirlerimize yüksek kalitede hizmet verebilmek adına işe karşılamadan başlıyoruz. Güler yüzlü ve konuksever personelimizle misafirlerimizi karşılıyor, sunumumuzu yapıyor ve uğurluyoruz.

DÖNER & DÖNER  markasının lezzet ve kalite adına çıktığı bu yolculukta asıl hedefi “HİLESİZ, %100 YAPRAK ET DÖNER”in doyumsuz lezzetini en uygun fiyatla tüm Türkiye’ye ulaştırabilmektir. Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelen süreç sonunda lezzet ve kalite anlayışımızdaki istikrar ile perakende sektöründe de yerini almış ve bu alanda da hızla büyümeye devam etmektedir.

Fiyatlarımız neden uygun?

 • Kurulum maliyetlerini en aza indirebilmek için kullandığımız dekorasyon malzemeleri, makina ekipmanları ve eşyaları kalite-fiyat olarak ele alıp, kurum kimliğine uygun iç mimari ile  bütünleştirerek hazırladık. Bu sayede maliyetleri düşük tutarak hem yatırım tutarını çok daha erken temin etme imkanını sağladık hemde ürünlerimiz üzerine ilave etmemiz gereken tutarı aşağı çekebildik.
 • Şubelerimizin konumlarını belirlerken yüksek kira maliyetlerinden uzak durarak, stratejik konumlar belirleyip aylık gider kalemlerinin tutarlarını da düşürebildik.
 • Fiyat politikamızı bu seviyelerde tutuyor olmamız; satış sirkülasyonunu artırarak döner üzerinden elde edilen kârı ve dönere ilave satılan içecekten gelen kârı da artırarak toplamdaki getiriyi yükseltmeyi başardık.
 • Self servis modelini kullanarak personel sayımızı konsept gereği en aza indirip işçi maliyetlerini minimize ettik. 
 • Ustalığını kendisi yaparak kâr oranını artırmak isteyen yatırımcılara, pilot şubelerimizden birinde ustalık eğitimi sağlayabiliyoruz.
 • Tüm maliyetleri bu kadar minimize ettmemiz sebebiyle oluşturduğumuz sistemin yüksek kâr getirisinin en önemli etkeni lezzet sırrımızdadır. Bir tüketiciyi defalarca şubemize getiren dönerimizin seçkin etlerden oluşan kalitesi ve gıda güvenliğinden taviz vermiyor olmamızdır.

Rakiplerimizin önüne geçiren farklarımız

 • Rakiplerimiz tek tip ekmek kullanırken, müşterilerimize farklı seçenekler sunarak tekrar tekrar gelmelerini sağlıyor, her damak zevkine hitap ediyoruz. Sandviç arası, gobit arası, lavaş dürüm yada tabakta olmak üzere birçok servis seçeneğimiz mevcut.
 • Markamızın oluşturulma sürecinde global görüşleri dikkate alarak belirlediğimiz iştah açıcı renk tonlarını tercih edip modern mimari tasarımına entegre ederek kullanıcıların gözüne hitap eden bir konsept planlanmıştır.
 • Dönerimize lezzetini veren helal kesim sertifikalı ve ISO 22000 gıda güvenliği belgeli etleri özel işlemlerden geçirerek belli oranlarda dana eti ve kuzu eti kullanıyoruz. Dönerimizi lezzetli kılan bu karımışın oranları ve etlerin marine edilmesinde gizlidir.
 • İsim hakkı olarak talep edilen tek seferliğe mahsus tutarı, kuruluşumuza özel uygun hale getirerek yatırımcılarımızı ağır maliyetlerden koruyoruz. Bu sebeple yatırımı geri kazanma süreside yıllara değil bir kaç aya kadar indirdik. 
 • Bayilerimizi yanlız ve muhatapsız bırakmıyoruz. Kurulumda ve sonrasında gerekli olan tüm reklam, tasarım ve görsel ihtiyaçlarınıza yönelik hazırladığımız kurumsal arşivimizi bayilerimizin hizmetine sunuyoruz.
 • Ortak sosyal medya yönetimi ile markamızın bilinirliğini artırarak, kampanya, çekiliş ve güncel paylaşımlarla dinamik bir imaj sürdürüp, tüm bayilerimize etki edecek fayda sağlıyoruz.
   
Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 29 Ağustos 2019 04:54

Yatırım Bütçesi

180.000 - 220.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

2

Bayi/Franchise Adedi

7

Ortalama Kâr Oranı

%15 - %25

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 30 yeni franchise

Sektör

Fastfood

Kuruluş Yılı

2019

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Döner & Döner