Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Dönerci Orhan

Yatırım Bütçesi:
Min:200.000 - Max:250.000 tl

Bize göre döner...

Bize göre döner, muhtelif şekillerde servis edilebilen bir et ürünü değil. Bize göre döner, maliyet korkularının esiri olmuş, daha fazla kazanç uğruna içine hile karışmış bir yiyecek hiç değil.
Bize göre döner, rahmetli babam Orhan Rahmanoğlu’nun ellerinde 42 yıl önce İzmir’de doğan, o günden bu güne değişmeyen lezzeti nedeniyle tercih edilen, İzmirlilerin kalbinde büyüdükçe bizi de büyüten sıra dışı bir tutkunun adı.. Bize göre döner; kimyasal yemlerin tehlikeli risklerini taşımayan doğal ortam etleri ile usta ellerde üretilen, farklı lezzeti ilk anda fark edilebilen, başka hiçbir dönere benzemeyen, benzemek de istemeyen, tutku dolu bir Ege aşkı.. Her gün yeniden yaşanacak..
Eşi, benzeri yok, hiçbir zaman da olamayacak.

Bize göre dönerci...

Bize göre dönerci, sadece yemek için değil, kısa bir süre de olsa hayatın yorucu temposundan uzaklaşmak, mutlulukla buluşmak için gidilen bir yer.. Bize göre dönerci, sadece ürünleriyle değil, dekorasyonuyla, müziğiyle, her biri hayatın gülen yüzü olan rengarenk ruhlu personeliyle “yok artık” dedirten bir yer..
Bize göre dönerci, farkıyla doğan, başkalarına benzemeye çalışmayan, ruh ve zeka sorunu yaşamayan, mutlu etmeyi seven, işini bilerek, çok eğlenerek yapan insanların, yemeği aşka dönüştürdüğü bir yer..
Bize göre dönerci, sadece doymak için değil, doyarken çok mutlu olmak için gidilmesi gereken bir yer..
Bize göre dönerci, Orhan..
Deneyin, size göre de öyle olacak.

Bize göre franchise..

Bize göre franchise demek, para kazanabilmek için önce kalpleri kazanabilmek gerektiğini bilen, tanışacağımız güne kadar ve halen elde ettikleri başarılarıyla bizi etkileyebilen, güçlü mali yapılarıyla güven veren insanlarla işbirliği yapmak demektir.
Bize göre franchise demek, Ailemizden biri olarak kabul edebileceğimiz, bir gün sesini duymasak özleyebileceğimiz, markamızı en az bizim kadar sevdiğini gördükçe daha da çok seveceğimiz insanlarla birlikte aynı yolda yürümektir.
Bize göre franchise demek, İzmir’de doğan büyük bir aşkı, ülkemizin her yerinde yaşatabilmektir.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:54

Yatırım Bütçesi

200.000 - 250.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

3

Bayi/Franchise Adedi

8

Sağladığı İstihdam

85

Ortalama Kâr Oranı

%25

Kârdan Alınan Pay

%3

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 10 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

1975

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Dönerci Orhan