Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Era Türkiye

Yatırım Bütçesi:
Min:15.000 - Max:20.000 dolar

ERA Franchise sistemimiz; ileri teknoloji platformlarımız, ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş sürekli eğitimlerimiz, etkin pazarlama hizmetlerimiz ve 45 yıllık global marka bilinirliğimiz ile siz müşterilerimize gayrimenkul sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacı ile en tecrübeli ve başarılı Gayrimenkul Danışmanlarıyla çalışmanız için oluşturulmuştur.
ERA Gayrimenkul Türkiye ve Kıbrıs, Haziran 2012’de gayrimenkul konusunda deneyimli iş adamı Can Ekşioğlu girişimi ile operasyonlarına başladı. ERA Gayrimenkul Türkiye’nin hedefi, gayrimenkul sektöründeki “hizmet    kalitesi”ni yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, sektörün itibarını yükseltmek, ERA’nın Dünya’daki ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak    Türkiye’ye gururla taşımaktır.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda    bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak, ERA’nın dünyanın dört bir yanında gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlıktadır.

ERA Gayrimenkul Türkiye olarak, ulusal ve uluslararası ofis ağımızla gayrimenkul sektöründe, tüm tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermekteyiz.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 29 Ağustos 2018 04:16

Yatırım Bütçesi

15.000 - 20.000 dolar

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

47

Sağladığı İstihdam

500

Kârdan Alınan Pay

Royalty % 9

Bayi/Franchise Hedefi

2018 yılı için 50 yeni franchise

Sektör

Gayrimenkul

Kuruluş Yılı

2012

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Era Türkiye