Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Esperro Coffee / Kahve

Yatırım Bütçesi:
Min:20.000 - Max:200.000 dolar

HİKAYEMİZ

Ülkemizde her geçen gün gelişen ve önem kazanan kahve sektörünün öncülerinden olan

Esperro; sektör lideri olma hedefiyle, 2012 yılında kurulmuştur. Dünyanın en iyi kahve üreticilerinden temin ettiğimiz kahve çekirdeklerini özel yöntemlerle kavurarak, sağlık ve kalite standartların ödün vermeden en iyi fiyatlarla kendine has sunumuyla siz kahve severleri buluşturuyoruz.

İstanbul Anadolu yakasında bulunan merkez ofisimizde işine severek yapan ekip ve Yalova’da bulunan üretim sahasımız hacim gücü artarak çalışmalara devam ediyor. Türkiye’nin birçok noktasına gönderdiğimiz ürünlerimizi aynı zamdan kendi bünyemizde yönettiğimiz şubelerimizde sergiliyor ve satışa sunuyoruz.

BİZ KİMİZ?

Vizyon

"Senin Olduğun Her Yerde" vurgusuyla, tüm kahve severleri kalitemizle tanıştırmayı amaçlayan, geniş ürün yelpazesiyle her damak zevkine uyan; Türkiye ve Dünya'da sektöründe öncü ve tercih edilen marka olmak.

Misyon

Esperro; kaliteli hizmet anlayışı, sürekli gelişen ve kurumsallaşan yapısı, sağlık standartlarından ödün vermeyen bakış açısı ve uzman kadrosuyla , müşteri memnuniyetini esas alarak faaliyet göstermeye ve bu hedefleri doğrultusunda büyümeye devam etmektedir.

NEDEN ESPERRO FRANCHISING?

Çünkü hedefimiz belli "Senin olduğun her yerde olmak! "Biz hazırız, ailemize katılacak, bizimle birlikte büyücek ve kazanacak kişileri bekliyoruz...

Tüm ürünlerini kendisi üreten, profesyonel, yeniliklere ve gelişime açık ekip ile beraber çalışma şansı yakalacaksınız. Eğitim ve denetim sistemi ile hatayı minumum seviyeye indiren çalışma sistemi ile sürekli sizlerin yanında olacağız.

Son güncelleme tarihi: 05 Ekim 2020 04:53

Yatırım Bütçesi

20.000 - 200.000 dolar

Firmaya Ait İşletme Adedi

3

Bayi/Franchise Adedi

50

Sağladığı İstihdam

150

Ortalama Kâr Oranı

Kâr oranı ortalama %30 ve üzeridir

Kârdan Alınan Pay

Cirodan alınan pay %5'dir

Bayi/Franchise Hedefi

100

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2012

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Ürün Hizmet Kapsamı

Kahve, çay

Firma Markası

Esperro Coffee / Kahve

BAYİLİK ŞARTLARI

    Konseptlerimiz lokasyon ve m2 oranlarına göre belirlenmektedir. Sizin belirlediğiniz lokasyonlar profesyonel ekiplerimiz doğrultusunda incelenmekte ve buna göre size uygun konsept belirlenmektedir. Lokasyon ve konsept konusunda ekiplerimiz sizlere gerekli bilgi ve yönlendirmeleri en iyi ve en hızlı şekilde yapmaktadır. Size en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmalarımızı, profesyonel ekiplerimizin danışmanlığında yürütüyoruz.