Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Fotomatik

Yatırım Bütçesi:
Min:49.500 - Max:0 tl

Amacımız 

Hızlı şehir yaşamının gereksinimlerine uygun olarak, bireylerin biyometrik fotoğraf ihtiyaçlarını etkin ve ekonomik şekilde karşılamaktır. Makinelerimiz ; Kimlik, Ehliyet, Pasaport, Vize işlemleri için ihtiyaç duyulan fotoğrafları, Kamu kurumları ve yakınlarında kolayca ve zahmetsiz olarak sunmaktadır. Böylece kimlik yönetim sistemine katkı sağlamaktadır. 

Sağladığımız Standartlar 

Fotomatik makinelerinde çekileceğiniz fotoğraflar TS ISO/IEC 19794:5 ve ICAO 9303:3 standartlarını sağlamaktadır. Bu standartlar sayesinde herhangi bir Fotomatik ile çekileceğiniz fotoğraflar, Pasaport daireleri, Nüfus müdürlükleri, Emniyet müdürlükleri, Tapu müdürlükleri, Noterlikler ve Tüm ülkelerin konsolosluklarında güvenli şekilde kabul edilmektedir. 

Kabul Garantili Fotoğraflar

Fotomatik makinelerinde çekilen fotoğraflar; Tüm ülkelerin vize ölçülerine uyumludur, çekilen ve basılan her fotoğraf Uluslararası yüz görüntüleri standartı olan ISO/IEC 19794:5 standartlarını kesin olarak sağlamaktadır. Tüm Fotomatik makinelerinde, bu standartın kurallarına uyumluluğu denetleyen entegre bir sistem ve yazılım denetimi bulunmaktadır. Böylelikle Dünya’ nın heryerinde kabul garantili fotoğraflar sunmaktadır.

Şirketimiz

Mobese A.Ş. olarak kişiselden, kamusala kadar tüm seviyelerdeki güvenlik ihtiyaçlarına gelişen teknolojilerin sağladığı en son imkanları kullanarak konfor ve güvenliği maksimum, riskin ise minimum olduğu elektronik çözümler üretmekteyiz. Güvenlik sahasındaki tecrübemizi gelişmiş teknoloji ile birleştirerek; Elektronik güvenlik sektöründe milli özgün ve yenilikçi alternatif ürün ve hizmetler geliştirip ticarileştirmekteyiz. 

Diğer ürünlerimiz

Görüntüleme, Gps izleme, Akıllı bina, Yol geçiş, Biyometrik, Alarm güvenlik, Rfid ve Danışmanlık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz lütfen www.mobese.com.tr adresimizi ziyaret ediniz. 

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 10 Nisan 2019 03:12

Yatırım Bütçesi

49.500 - 0 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

63

Sağladığı İstihdam

17

Kârdan Alınan Pay

%40

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 100 yeni franchise

Sektör

Bilişim

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Fotomatik