Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Fresco

Yatırım Bütçesi:
Min:30.000 - Max:100.000 tl

1991 yılında Türkiye’nin ilk hazır sandviç üreten şirketi olarak İstanbul’da kurulan Fresco, 2001 yılında şirket yönetiminin değişmesi ile Türkiye’de sandviçi farklı bir boyuta taşıyarak “Sektörde Öncü” bir kuruluş haline gelmiştir. Kurulduğundan bu yana sürekli bir gelişim içerisinde olan Fresco, attığı stratejik ve yenilikçi adımlarla hem kendisini hem sektörünü her geçen gün bir adım öteye taşıyor.    
Zaman kavramının önem kazandığı günümüzde; sürekli hareket halindeki tüketiciler için olmazsa olmaz lezzet olarak görülen Fresco’nun başarısının sırrı, uluslararası ve ulusal kalite standartlarında ürettiği, pratik ve lezzetli ürünlerini, tüketicisinin damak zevkiyle buluşturmasında yatıyor. Kantin, büfe, kafetarya gibi toplu tüketim noktalarında; Sağlıklı ve pratik ürünlere ihtiyaç duyan tüketici grubu ile ürünlerimiz buluşturuyor.

Kendini “Sektörünün Öncüsü” olarak konumlandıran firmamız “ Türkiye’nin Pratik Lezzetler Üreticisi Olmak” misyonundan hareketle, İstanbul ve Ankara, illerinde Bölge müdürlüklerini kurmuş ve tüm bayiler ile kurumsal birlik sağlayarak ulusal bazda faaliyetlerinde önemli bir atılım sağladı.

Fresco’nun en temel felsefesi olan “Yasalar ve ahlaki kurallara uygun davranarak, tüketici haklarını gözeterek, kaliteli ve yeni lezzetler üretme” vaadi ile tüm müşterilerimize gerçek bir iş ortağı anlayışında hizmet sunuyoruz. 

Gerek müşterilerimiz gerek çalışanlarımız ile kurduğumuz ilişkinin kalıcı olmasını önemsiyor, kalitemizden ödün vermeden her geçen gün büyüyen ve gelişen bir firma olmaktan gurur duyuyoruz...

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:54

Yatırım Bütçesi

30.000 - 100.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

2

Bayi/Franchise Adedi

6

Ortalama Kâr Oranı

%20-%25

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 10 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

1991

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Fresco