Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Granny's Waffle

Yatırım Bütçesi:
Min:70.000 - Max:100.000 tl

Franchising

Granny’sWaffles Dubai olarak Türkiye'de Master Franchise olarak tüm lisans haklarına sahiptir. Granny’sWaffles işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 20 yıldır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu işletmede ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler:

Granny’sWaffles olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchiseadayları tercih edilmektedir.

Eğitim:

Seçilen işletmeci adayı, Granny’sWaffles tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi Granny’sWafflesyönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

Destek Hizmetleri:

İşletmecilerimize, Granny’sWaffles açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Yatırım Şartları:

Yatırım bedeli, Granny’sWafflesKeoskiçin 70.000  ₺ +KDV ’den başlamaktadır. Granny’sWaffles Mağaza için 100.000 ₺ + KDV’ den başlamaktadır. Granny’sWaffles’ınfranchise’lere verdiği Granny’sWaffles  şube işletmeciliği süresi 20 yıldır. Verilen lisans sayesinde, lisans alan kişi sahip olduğu işletmede ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Ciro üzerinden Royaltybedeli ve İSİM HAKKI bedeli alınmamaktadır.

Yer Seçimi:

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları ve ana arterler aranan özellikler arasındadır. Mağaza açılacak lokasyonGranny’sWaffles yetkilileri tarafından onaylanır.

Fiziksel Özellikler:

Granny’swafflesKeoskMiumum 12 m2, mağaza minimum 40 m2 olmalıdır.Ön cephe genişliği; minimum 3.5 m2, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:56

Yatırım Bütçesi

70.000 - 100.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

10

Sağladığı İstihdam

60

Ortalama Kâr Oranı

%33

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 100 yeni franchise

Sektör

Gıda

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Granny's Waffle