Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Happy Moon’s

Yatırım Bütçesi:
Min:3.000.000 - Max:4.000.000 tl

Happy Moon’s Grup olarak hikâyemiz bundan tam 20 sene öncesinde başladı. 

Restoran sektöründe uzun yıllar boyunca aldığım görevler zaman içerisinde bana farklı deneyimler kattı. 

Edindiğim bu tecrübelerle hayalim için ilk adımı 1998 yılında attım. Uygun mekânı bulmak için yaklaşık 2 yıl süren araştırmalarımın sonucunda ilk şubemizin açılışını Kadıköy’de gerçekleştirdim. 

Misafirlerimizin acıktıklarında akıllarına gelen ilk yer olmak, geldiklerinde hak ettikleri değeri görüp, mutlu olmalarını sağlamak, lezzetlerimizi deneyimleyip, memnuniyet içerisinden mekândan mutlu ayrılmalarını sağlamak en büyük önceliğimdi. 

Hedefim oluşturduğumuz bu memnuniyet ile misafirlerimizin arada sırada uğradıkları bir kafe olarak değil, her fırsatta gelmek isteyecekleri bir mekân olmaktı. 

Stratejimizi büyük porsiyon, hızlı servis ve iyi hizmet üzerine kurguladım. Yıllardır edindiğim tecrübelerime dayanarak herkese hak ettiği bu hizmeti hakkı olan fiyat ile buluşturma kararı aldım. Lüks olarak adlandırılan bu kavramların herkes tarafından ulaşılabilir olması benim için büyük önem taşıyordu. 

Kısa bir zaman içerisinde de gelen konuklarımız tarafından fark edildik. Başladığımda hedeflediğim gibi müdavimlerimiz olmaya başladı. Tek bir şubeyken, ikinci ve üçüncü şubelerimiz açıldı. Özellikle Anadolu Yakası’nda o kadar sevildik ki açtığımız şubeler ile Bağdat Caddesi’ne sığamadık. Şimdi ise sizlerin ilgi ve desteği ile tüm Türkiye’ye yayılmış 24 şubesi olan bir markaya dönüştük. Sadece tek marka ile kalmayıp, Manhattan Coffee ve Big Kitchen markalarını da sektöre kazandıran bir grup markası haline geldik. 

20 sene öncesinde tek bir noktada başlayan yolculuğuma arkamda 1300 kişilik büyük bir aile ile devam ediyorum. Tüm ekip arkadaşlarım ile birlikte büyüyerek uluslararası bir zincir markası olma yolunda ilerliyoruz. 

Hedeflerimiz ve hayallerimiz ne kadar büyürse büyüsün önceliğimiz konuklarımızın memnuniyeti olarak kalmaya devam edecektir. 

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 11 Nisan 2019 03:09

Yatırım Bütçesi

3.000.000 - 4.000.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

24

Bayi/Franchise Adedi

13

Ortalama Kâr Oranı

%15-19

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 14 yeni franchise

Sektör

Restoran

Kuruluş Yılı

1999

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Happy Moon’s