Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Has Kahve

Yatırım Bütçesi:
Min:30.000 - Max:100.000 tl

Tadıyla, enfes kokusuyla, sıcaklığıyla keyfin, dostluğun ve doyumsuz sohbetlerin simgesi kahve, en kusursuz haliyle yıllardır Has Kahve Evi’nde tutkunlarıyla buluşuyor. Haskahve Evi, dünyanın dört bir yanından gelen kahve çekirdeklerini özel yöntemlerle kavurup öğüterek hazırladığı kahve çeşitleri ile müşterilerini vazgeçemeyecekleri tatlarla tanıştırıyor.

1999 yılında Mavişehir Ege Park’ta açılan ilk Has Kahve Evi, aynı zamanda İzmirlileri pek çok kahve çeşidini birarada bulabilecekleri “kahve dükkanı” kültürü ile tanıştıran ilk örneklerden biri olma özelliğini de taşıyor. Kahve tutkunlarının ilgisi ile günden güne büyüyen ve bugün tam yedi noktada aynı seçkin işletmecilik anlayışı ile faaliyet gösteren Haskahve Evi, sunduğu lezzetleri her geçen gün daha geniş kitlelere ulaştırabilmenin haklı gururunu yaşıyor.

Tazelik, kalite, güven ve müşteri memnuniyetini vazgeçilmez ilkeleri olarak belirleyen Haskahve, geleneksel kahve kültürünü kendine has özellikleri ile birleştirerek kahve tutkunlarına farklı alternatifler sunmaktadır.

Haskahve zincirini kuran ve kahve makinaları ihracatında önemli bir yere sahip olan iişletme aynı zamanda Türkiye’nin en eski ve köklü kahve makinası üreticilerinin başında gelir.

Haskahve Evi’nin menüsünü diğerlerinden ayıran en önemli özellik, dünyanın dört bir yanından toplanan en yüksek kalite standardına sahip kahve çekirdeklerinin, kuruluşun kendi imalatı olan makinelerde kavrulup, aromalandırılıp öğütülmesidir. Mükemmele ulaşmak için kavurma işlemi çok önemlidir. Çünkü kahvenin kendine has aroması ve lezzeti kavurma sırasında ortaya çıkar.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 18 Kasım 2019 04:22

Yatırım Bütçesi

30.000 - 100.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

5

Bayi/Franchise Adedi

2

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 50 yeni franchise

Sektör

Gıda

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Has Kahve