Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Hatır Kahvesi

Yatırım Bütçesi:
Min:400.000 - Max:600.000 tl

Konsept mimarisi bakımından Osmanlı ve Selçuklu mimarisinin modern çizgilerle donatıldığı ihtişamlı ve huzur veren ambiyansı ile Hatır Kahvesi, ziyaretçisine farkını anında hissettiren bir mimari eserdir. Günün her saatine hitap eden zengin menüsü ve hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmektedir.

İçerik olarak yöresel ve standart kahvaltılar, butik pastalar ve sıcak sunum pastalar, Antep Baklavaları ve eşsiz künefe çeşitleri, Maraş Dondurması, dünya mutfağı ve yöresel yemekler, soğuk içecekler, sağlık çayları ve dünya kahveleri, kumda pişen Türk Kahve çeşitleri gibi daha bir çok eşsiz lezzeti bir arada sunabilen Hatır Kahvesi Menüsü, her yaşta ve her grupta müşterilerine unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Sadece içecek mağazası çizgisinden uzak duran, günün her saatinde dinamik ciroları kolaylıkla sağlayabilen konsept ve menülerimizle yatırımcı memnuniyetini de sağlayabilmekteyiz. 

Marka merkezi olarak şubelerimizi iş ortağımız olarak görmekteyiz. Tüm hammadde ve tüketim ürünlerimizi kendi alt yapımızı kullanarak mağazalarımıza sağlamaktayız. Kendi üreten kendi depolayan kendi sevk eden bir alt yapıya sahibiz. Ürün fiyatlarını uzun süre sabit tutabilen güce sahip merkez şirketimiz, alırken de kazandıran sistemle ilerlemektedir. Bu durum yatırımcılarımızın karlı bir işletmeye sahip olmasını ve yatırım maliyetlerini kısa sürede finans etmesini sağlamaktadır.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 18 Kasım 2019 04:20

Yatırım Bütçesi

400.000 - 600.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

5

Bayi/Franchise Adedi

4

Sağladığı İstihdam

107

Ortalama Kâr Oranı

% 30 - % 40

Kârdan Alınan Pay

750 USD + KDV (AYLIK SABİT)

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 5 adet yeni franchise

Sektör

Gıda

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Hatır Kahvesi