Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Hot Döner

Yatırım Bütçesi:
Min:200.000 - Max:250.000 tl

1996 yılında gıda alanında çalışmalarına başlayan, 2011 yılında dönercilik sektörüne atılan yapı, HOT Döner adıyla bugün, 34'ü İstanbul'da olmak üzere ülkemizde 25 ayrı ilde toplam 76 ayrı noktada hizmetlerine devam etmektedir. Marka; kurucusu Mehmet Beslekoğlu tarafından geliştirilen özel formüllü sosuyla taçlandırdığı Türk damak tadının vazgeçilmez lezzeti döneri, tüm dünyaya yaymaya hazırlanmaktadır.

%100 yerli sermayeli bir yapısı olan, yeni yönetim anlayışıyla kısa süre içerisinde kurumsal kimliğini değiştiren ve memnuniyet odaklı yönetim anlayışını benimseyen Hot Döner hedeflerini; ürün kalitesinde standardizasyonu korumak, hijyen ve sağlık standartlarından taviz vermeyen yapısını tüm süreçlerinde uygulamak, lezzetli ve kaliteli ürünlerini erişilebilir rakamlarla sunmak ve mutlu şubeler yaratmak olarak belirlemiştir. Hot Döner, 3 yıl içinde 73 şubeden 200 şubeye ulaşmayı ve dünyaya açılmayı hedeflemektedir.

Türkiye'nin doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine, kısaca her yerinde yaygınlaşmaya ve kısa süre içinde de dünyaya açılmaya hazırlanan HOT Döner 2018 yılına güçlü bir ortaklık yapısı ile başlamıştır. Bu ortaklık yapısı ile kurumsal yönetim kabiliyetlerini artıran kurum, yüzde yüz memnuniyetin sağlanması için en önemli hedefini "BAYİ MUTLULUĞU" olarak belirlemiş ve girişimlerine buna göre yön vermiştir.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 11 Nisan 2019 02:14

Yatırım Bütçesi

200.000 - 250.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

68

Sağladığı İstihdam

580

Ortalama Kâr Oranı

%25

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 27 yeni franchise

Sektör

Gıda

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Hot Döner