Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Kahve Vadisi

Yatırım Bütçesi:
Min:250.000 - Max:500.000 tl

“Kahvenin yeni adı, yeni tadı” sloganıyla kurulduğu günden bu yana hızlı bir büyüme ivmesi çizen Kahve Vadisi;bayilik veren firmalar arasında başarıları ile dikkat çekiyor. Mağazalarda servis edilen kahve, dondurma, unlu mamuller ve çikolata gibi yiyecekleri en doğalları arasından seçen; hedef kitlesine elit bir ortamda hizmet sunan Kahve Vadisi girişimcilere uygun franchise şartları sunmasıyla da başarılarını arttırıyor. 

Her geçen gün sayıları artan; doğru lokasyonda açıldığında yatırımcılarına büyük bir karlılık vadeden Kahve Vadisi bayilikleri zengin menüsüyle de hedef kitlesinin beğenisini kazanıyor. Türk kahvesi başta olmak üzere birçok kahve çeşidinin sunulduğu Kahve Vadisi işletmelerinde hızlı ve güler yüzlü hizmet anlayışı benimseniyor. Kahve Vadisi bayilik almak isteyen girişimciler firma yetkililerine ulaşarak Kahve Vadisi bayilik şartları ve Kahve Vadisi bayilik ücretleri ile ilgili detaylı bilgi edinebilirler. Yatırımlarının geri dönüş süreci ile ilgili görüşmeler gerçekleştirip gelecekleri için en doğru yatırım kararını verebilirler. 

Kahve Vadisi Bayilik Şartları

Kahve Vadisi bayilik almak isteyenlerin Kahve Vadisi franchise bedeli olan 25 bin USD’lik ödemeyi yapmaları gerekiyor. Bir kereliğine alınan franchise ücretine ek olarak firma yatırımcıların cirosunun %3 tutarında royalty fee ödemesini aylık olarak talep ediyor. Bulunan işletmenin konumuna ve alanına göre yatırım ücreti değişiyor. Dekorasyonu kendi üstlenen firma mağazayı anahtar teslim şekilde yatırımcıları ile buluşturuyor; tadilat masrafları girişimciden alınıyor. Bir işletmenin toplam yatırım bedeli m2 üzerinde yaklaşık 2000 TL ile ücretlendiriyor. 

Kahve Vadisi franchise almak isteyen girişimcilerin en az 100 metrekare alana sahip işletme bulması gerekiyor. Bulunan işletmenin AVM’lerde, işlek caddelerde; yaya trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda yer alması isteniyor. Firmanın bu şartı hem marka bilinirliğini arttırmayı hem de yatırımcıların hitap ettiği kitleyi genişletmeyi amaçlıyor. 

Kahve Vadisi bayilik şartları arasında firmaya bayilik başvurusunun yapılması; girişimci bir ruha sahip olunması ve personel yönetimi konusunda deneyimli olunması gibi kriterler de bulunuyor. Hizmet kalitesine önem veren Kahve Vadisi; bayilik almayı isteyen girişimcilerin de aynı kaliteyi sürdürmesini bekliyor. 

Kısa sürede kar etmek, prestijli bir markanın ismiyle yatırım yapmak ve franchise bölgesindeki geniş hedef kitlesine hitap etmek isteyenlerdenseniz siz de Kahve Vadisi franchise başvurusu yaparak yatırım sürecinizi şekillendirebilirsiniz. 

Kahve Vadisi Bayilik Almanın Avantajları

Kahve bayilikleri Türkiye’de en çok gelir kazandıran iş fikirleri arasında yer almaktadır. Özellikle leziz ve doğal ürünler sunan; hedef kitlesine ayrıcalıklı hizmetler ulaştıran cafe bayilikleri ile kısa sürede yatırımların amorti edilmesi mümkündür. 

Kahve Vadisi henüz tüm Türkiye’ye yayılan bir şube ağına sahip olmasa da kısa sürede açtığı şubelerle marka bilinirliğini giderek arttırmaktadır. Marka bilinirliğinin artması ve bayilik sayısının henüz kısıtlı olması girişimcilerin franchise bölgelerindeki tek temsilci olması sonucunu doğuracaktır. Bu açıdan yaklaşıldığında firmanın gelişmekte olan şube ağının girişimcilere avantaj yaşatacağı sonucuna varılabilir. 

Kahve Vadisi firma yetkilileri franchise verilen iş ortaklarını şube açılmadan önce ve açıldıktan sonra desteklemektedir. Reklam, pazarlama, personel, eğitim, lokasyon seçimi ve bölge koruması destekleri sektörel deneyimi olmayan girişimcilerin dahi risklerini minimize etmeyi kolaylaştırmaktadır. 

Kahve Vadisi bayilik alan; reklamını sosyal medya platformlarından etkin şekilde yapan, hedef kitlesine hızlı ve etkin bir hizmet sunan girişimciler Kahve Vadisi franchising sisteminin tüm avantajlarını yaşayabilirler. 

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 18 Kasım 2019 03:55

Yatırım Bütçesi

250.000 - 500.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

10

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 20 yeni franchise

Sektör

Cafe / Tatlı / Pasta

Kuruluş Yılı

2014

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Kahve Vadisi