Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Kasap Döner

Yatırım Bütçesi:
Min:600.000 - Max:800.000 tl

KasapDöner ‘Hamburger çocuklarına döner yedirmeye geliyoruz’ iddialı sloganıyla 2011 yılında pazara girmiştir. İlk "Fast Casual" döner markası olan KasapDöner istikrarlı büyümesi ile iddiasını sürdürmektedir. Devamlılık gösteren ulusal reklam kampanyaları ve lokasyon bazlı uygulamalarla işletmelerine satış desteği vermektedir.

Sürdürülebilir Kazanç

KasapDöner, yabancı franchise markalarının üçte biri oranında yatırım rakamlarına sahipken bu firmalara göre üç kat daha fazla kazanç sağlamaktadır.

Döviz kurlarındaki yükseliş sonrası isim hakkı bedelini TL’ye çeviren KasapDöner, halen bu bedeli 150.000 TL olarak uygulamaktadır.

KasapDöner işletmecilerinden aylık olarak royalty bedeli, lojistik primi ve reklam katkı payı almamaktadır.

İşletmecilerine %55 brüt kar marjı taahhüt eden KasapDöner et fiyatlarının yüksek seyrine rağmen ürün kalitesinden ödün vermeden bu oranı korumaktadır.

KasapDöner, işletme yönetimi için temel oluşturan izleme, kontrol ve raporlama teknolojisini bedelsiz olarak sunarak işletmecilerinin sürdürülebilir kazanç sağlamasına olanak verir.

Teknoloji

KasapDöner ailesinde, fire ve stok takibi, tek tuş ile PL ve sektöre özel bir çok modül ile işletmenizi özel yazılımımız ile yönetebilirsiniz.

Sektördeki tek uygulama olarak, aylık, haftalık, hatta günlük bazda gelir tablolarınızı tek tuşla alabilirsiniz.

Hem dilediğiniz periyodda kar takibi yapabilir, hem de gelir ve giderin olması gereken standart oranları bütçelendiği için işletmenizin performansını ölçebilirsiniz.

Böylece işletmede oluşabilecek herhangi bir verimsizlik, ek maliyet ya da kaybı çok erken teşhis edip çözebilirsiniz.

Destek

Bir franchise işletmesi açmak, önemli bir yatırım kararıdır. Bu kararı alırken bir yatırım danışmanı gibi tüm ihtiyaç ve sorularınıza cevap veren KasapDöner, devam eden süreçlerde de destek faaliyetlerini sürdürür.

Ciro ve yatırım geri dönüş süresi düşük lokasyon seçimini gerçekleştirir.

İşletmenizi optimum operasyonel standartlara göre projelendirir, anahtar teslimi olarak kullanımınıza hazırlar. Personel temininde destek olur, eğitimlerini verir.

Tüm yiyecek içecek ürünlerinizi tek elden temin eder, lojistik ve satınalma avantajı sunar.

İşletme süreciniz boyunca tüm süreçlerinizde ve karşılaşabileceğiniz sorunlarda destek sağlar.

Eğitim

İnsana hizmet eden ve insanla hizmet eden yiyecek içecek sektöründe personel eğitimi en önemli konuların başında gelmektedir. Başarılı bir işletme mutlu misafirlerle, mutlu misafirler de mutlu ve eğitimli çalışanlarla mümkündür.

Bu bilinçle KasapDöner eğitime büyük önem verir ve yeni başlayan çalışanlarına zorunlu yasal eğitimlerin yanında oryantasyon ve işbaşı eğitimleri sağlar.

Sonrasında 3 aylık dönemlerde eğitim ihtiyaçları tespit edilerek ihtiyaç duyulan eğitimler, 6 ayda bir de 20 saatlik tekrar eğitimleri verilir. Ayrıca performans değerlendirme ile belirlenen personele bir üst pozisyona geçmesi üzerine 20 saatlik kariyer eğitimleri sağlanır.

İşletmeci adayları, yöneticileri ve çalışanlarına da açılış öncesi tüm bu eğitimler ve ilerleyen süreçte de tekrar eğitimleri verilir.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 03:00

Yatırım Bütçesi

600.000 - 800.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

13

Bayi/Franchise Adedi

34

Sağladığı İstihdam

400

Ortalama Kâr Oranı

%50-55 brüt kar

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 50 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2010

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Kasap Döner