Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Kebo

Yatırım Bütçesi:
Min:600.000 - Max:1.500.000 tl

Türkiye’de bakir olan tavuk gıda pazarında %100 doğal ve katkısız, yerli ve yabancı tüm firmaların dikkatini çeken lider firmayız. Kendimize ait tesisimizde üretimini yaptığımız tavuk mamullerimiz ve özel soslarımızla, özel bir damak tadına hitap ekmekteyiz. KEBO genel geçer tatlar değil, aroması ve değişken (kişinin damak zevki ve isteklerine göre farklı şekilde oluşturabileceği) lezzetleriyle sektöründeki tüm firmalardan FARKLIDIR!

Eşsiz ve özel sosta dinlendirilmiş göğüs ve buttan oluşan piliç eti; odun fırınında pişen geleneksel el yapımı ekmeğinde, yanında patates kızartması, Kebo’ya özel mayonezi ve taze domatesten yapılan baharat sosu ile servis edilir. Bu eşsiz birlikteliğe dilenirse salatalık turşusu da eklenir.

BU MUHTEŞEM OLUŞUMUN ADI KEBO’DUR!

Kebo size özel olduğunuzu hissettirir. İçinde neler istediğinizi hatta onları ne kadar istediğinizi siz belirleyebilir, kendi Kebo’nuza âşık olabilirsiniz! Soslu ya da mayonezsiz ya da ekmeği artırılmış… Her şeyi dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Seçimler sizden, her şekilde lezzet garantisi Kebo’dan!


ACIDA İDDALIYIZ!

Özel biberimiz der ki; “Urfalı, Meksikalı tanımam; acıtırım canını!”
Kebo’da acı olarak, özenle seçilmiş taze biber kullanılmaktadır. Acılı Kebo, alışkın olmayanların bünyelerine geçici olarak zarar verebilir. Acı seçeneklerimiz; Hafif Acı, Az Acı, Orta Acı, Acı ve Bol Acı olmak üzere 5 farklı seçenek olarak sunulmaktadır. Acıyı seven fakat Kebo’yu ilk kez tadacak müşterilerimizin az acılı ile bu lezzeti deneyimlemelerini rica ederiz. Aksi halde Kebo canınızı çok yakabilir.

%100 DOĞAL!

Ürünlerimizin tamamı %100 doğal ve katkısızdır. Doğal olarak Kebo; içerisinde hiçbir kimyasal katkı maddesi ve koruyucu bulundurmamaktadır!

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 11 Nisan 2019 03:18

Yatırım Bütçesi

600.000 - 1.500.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

5

Bayi/Franchise Adedi

7

Sağladığı İstihdam

250

Ortalama Kâr Oranı

%25-%35 CİROYA GÖRE

Kârdan Alınan Pay

Yok

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 12 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

1996

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Kebo