Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Klik Emlak

Yatırım Bütçesi:
Min:15.000 - Max:20.000 tl

TÜM EKİPMANLARINIZ ÜCRETSİZ...!
OFİSİNİZİ AÇIN VEYA VAR OLAN OFİSİNİZE TABELA,BROŞÜR,KARTVİZİT,CAM PANOLARI VE BİRÇOK MALZEMELER ÜCRETSİZ....!

KLİKEMLAK, Ülkemizde, 500  Civarı Franchise Ofis sayısına ulaşmayı hedefleyen bir kuruluştur.
KLİKEMLAK, sizi bu hızla büyüyen ekibe katılmaya davet ediyor. 

Gayrimenkul ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olarak yerini korudu. Özellikle profesyonel gayrimenkul pazarlaması yatırımcılar için son derece karlı bir işletme. Sizin de bu kazanca ortak olabilmeniz ve kendi işinizi kurabilmeniz amacıyla KLİKEMLAK size önemli bir fırsat sunuyor. Yılların tecrübesi ve bilgiyi sizlerle paylaşarak hayallerinize ulaşmanızı sağlıyor.

Bir klikemlak Ofisi açarak yılların tecrübesine sahip oluyorsunuz. Size verdiğimiz eğitim, eleman, portföy, hukuki ve muhasebe desteğin yanı sıra ofisinizin adına, kontrolü tamamen sizde olan bir web sitesi, e-mail adresleri ve daha bir çok avantajları içeren teknolojik destekle sizin her zaman arkanızda olan ama işinizle aranıza girmeyen bir iş ortaklığı kurmuş oluyorsunuz.

Her KLİKEMLAK  ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir. Siz bir franchise aldığınızda belirli kriterlere uyan bir ofis kurmakla işe başlarsınız. Özel teknolojiyle donanmış

ofisiniz,KLİKEMLAK Akademi'de eğitimlerini almış Gayrimenkul Danışmanları ile faaliyete geçer. Her bir KLİKEMLAK  ofisinin internette kendi ana sayfaları vardır ve portföyleri internette ve intranette pazarlanır.

Türkiyenin bir numarası olmayı misyon edinen gayrimenkul şirketi sahibi olarak, siz de sadece Türkiyenin en çok gayrimenkul satan kuruluşunun bir parçası olmakla kalmaz, benzeri olmayan KLİKEMLAK eğitimlerinin, teknolojisinin, etkinliklerin ve iletişim ağının avantajlarını kullanırsınız.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:08

Yatırım Bütçesi

15.000 - 20.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

2019

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 50 yeni franchise

Sektör

Gayrimenkul

Kuruluş Yılı

2005

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Klik Emlak