Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Kocatepe Kahve Evi

Yatırım Bütçesi:
Min:700.000 - Max:1.400.000 tl

1919 yılında Ankara’da Bayan Maruşya ile Kurukahveci olarak başlayan serüven, 1929 yılında Burhanettin Koçer ve 1949 yılında Nurettin Tuncay ile gelişimini sürdürmüş, 1987’de kurumsallaşmış, 1996’da Kocatepe Kahve Evi konsepti ile hizmet vermeye başlamıştır.

Kahve Evi konsepti ile gerek Türk kahvesini, gerek dünya kahve çeşitlerini, kendine özgü yiyecek ve içeceklerle çağdaş işletme çatısı altında birleştirmeyi başarmıştır. Kocatepe Kahve Evi, geleneksel Türk Kahvesinin eşsiz lezzetinin, Türk kültürü ve geleneklerine bağlı kalarak ülke pazarında geniş kitlelere yayılmasını kendisine ilke edinmiştir. Halen kendi üretimi olan zengin kahve çeşitleri ile pazarda belirli bir yeri olan marka yeni yatırımcıları ve dinamik yapısı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Nurettin Kocatepe markalı ürünler ile yurt dışında ve yurdun her köşesinde bulunabilmekte, Kocatepe Kahve Evi konsepti ile de Anadolu’nun başlıca illerinde kahve severleri ile buluşmaktadır.

Vizyonumuz

Kocatepe 1949 olarak geçmişten edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri geleceğe taşırken kahve sektörünün mevcut kalitesinin ve niteliklerinin artırılması konusunda başrol oyuncusu olacağımıza inanıyoruz. Bizlerin en büyük amacı, Türk kültürünün bir simgesi olan Türk Kahvesini yeni ve gelecek nesillere tanıtmak ve sevdirmektir.

Misyonumuz

Kocatepe 1949 olarak, sahip olduğumuz asırlık tecrübeyle Türk Kahvesinin en doğru ve kaliteli üretim/sunum anlayışı eşliğinde “kendi tüketmediğimizi üretmeyiz” ana ilkesiyle varlığımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bu süreç içerisinde mevcut olan kalitemizi daha da üst seviyelere çıkarıp yeni ürünler ve lezzetler aracılığı ile vazgeçilmez olmayı ilke ediniyoruz. Sektörel başarının yanı sıra halkımızın gıda tüketimi ve sunumu konularında bilinçlendirilmesi de kurumsal hedefimizdir. Ayrıca Kocatepe Kahve Evi olarak amacımız geleneksel kahve kültürümüzle günümüz çay kültürünü sentezleyerek, hijyenik, sağlıklı, lezzetli ve keyifli ürünleri nezih mekanlarda Türk ve Dünya kahve severlerinin hizmetine sunmaktır.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 18 Kasım 2019 04:21

Yatırım Bütçesi

700.000 - 1.400.000 tl

Bayi/Franchise Adedi

40

Sağladığı İstihdam

1000

Ortalama Kâr Oranı

%30

Kârdan Alınan Pay

%4

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 50 adet yeni franchise

Sektör

Gıda

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Kocatepe Kahve Evi