Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Kono Pizza

Yatırım Bütçesi:
Min:50.000 - Max:200.000 tl

Kono Pizza'nın hikayesi 2004 yılında başlar, pizzayı en rahat şekilde yiyebilmek ve yepyeni enfes bir lezzet yakalama hayalleri peşinde koşan ünlü italyan şef aşcı Boscolo tarafından Milano da öğrencileriyle beraber geliştirilen yepyeni bir konsepttir. İtalya'dan Avrupa'daki diğer şehirlerde, Amerika, Asya'da ve uzakdoğuda 25 ülkede 130'dan fazla lokasyonda hizmet vermekte ve hızla büyümektedir.

Dünyanın ilk külah pizza konseptini geliştiren ve uzun çalışmalar sonucunda mükemmel lezzetine kavuşturan Kono Pizza'nın benzerini yapmak mümkün olsa da aynı lezzeti yakalamak mümkün değildir. Pizza hamurumuz İtalyan ustaların elinden katkısız,düşük kalorili olarak hazırlandıktan sonra beğeni toplayan koni şeklini alır. Bu enfes lezzeti müşterilerinize sunarken sizde keyif alacaksınız.


Kono Pizza markasının Türkiyedeki  tüm lisans hakları Zan Gıda Dış.Tic. A.Ş.’ye aittir ve Kono Pizza adayların isteklerine göre değişebilen  çeşitli franchise modelleri (Kiosk,Corner,Mağaza,Cafe) sunabilmektedir. 
Şahıs veya firmalar, sahip olduğu restoranda ve Kono Pizza markası çatısı altında franchise anlaşması şartları uyarınca ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. 

Kono Pizza Türkiye tarafından anahtar teslim sunulan işletmeler Dünya genelindeki Kono pizza şubelerine sadık kalınarak hazırlanmaktadır.Markanın ihtiyaçlarının tam olarak anlaşılması amacıyla, verilecek eğitimler; hem franchise haklarını alacak adaya hem de franchise adayının çalışanlarına Kono Pizza Türkiye tarafından sağlanacaktır.

Kiosk, Take a Way küçük satış şubeleri ,Oturacak alanı olan daha büyük satış şubeleri, Konomania kafe, metro ve havaalanı,mevcut kafe içi yerleştirme  şube modellerimiz gibi farklı konumlara ve girişimcinin isteğine özel çalışmalarımızdan size en uygun olanı belirleyip mali gücünüze göre sonuca ulaşılır.

Başvurunuz onaylandıktan hemen sonra yer seçiminden ürün tedariğine, eğitiminizden tanıtımınıza kadar bir çok konuda destek alacaksınız.

Kono pizza ile çalışmak; yeni lezzetler sunmak, sürekli yeniliklerle tanışmak, güçlü destek almak ve karlı bir iş yapmak demektir.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 11 Aralık 2019 02:36

Yatırım Bütçesi

50.000 - 200.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

2

Sağladığı İstihdam

10

Ortalama Kâr Oranı

%30-50

Kârdan Alınan Pay

%5

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 20 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2015

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Kono Pizza