Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Künefe Cenneti

Yatırım Bütçesi:
Min:500.000 - Max:2.500.000 tl

İstanbul'da 2, Ankara'da 2 olmak üzere toplamda 4 şubesiyle Türkiye'de hizmet veren, profestonel kadrosu ve ekibiyle künefe sektöründe "Dünya Markası Yolunda Olan" bir Türk Firması. Uzun süren altyapı ve Ar-Ge çalışması sonucu ilk şubesini 2016 yılında İstanbul Bahçelievler Mahmeutbey Caddesi'nde açan firmanın kökü 2013 yılına dayanmaktadır. 

Firma lojistik ve ulaşım şirketlerinde uzun yıllardır yöneticilik yapan Erzincanlı bir aileye aittir. Firmanın sahip olduğu en önemli gücü ise sosyal medyadaki aktifliği ve popülerliğidir.

Gıda sektörünün en önemli reklamı olan İnstagram başta olmak üzere Facebook ve Google'daki reklamlarıyla firmanın bilinirliği artmış ve İnstagram'da "fenımen" haline gelmiştir. Bu bilinirlik sayesinde birçok yerli-yabancı fenomen, blogger, kçşe yazarı, dizi ve sinema oyuncuları, televizyon programları, haber kanalları firmanın kapısını çalmıştır. Açıldığı günden beridir firmaya bir çok teklif gelmektedir. Künefe Cenneti firmasının şuan Franchise ve iş ortaklığı operasyonları devam etmekte olup başta Ortadoğu ülkelerindeki önemli firma holdinglerler görüşmeleri devam etmektedir. 

Karlılık, elverişlik ve kolaylık üzerine temelleri atılmış Künefe Cenneti Franchising ile sektörün en önemli firmasının bir şubesine sahip olmak isteyen yatırımcılarını beklemektedir.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 23 Aralık 2019 12:24

Yatırım Bütçesi

500.000 - 2.500.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

4

Ortalama Kâr Oranı

%25-%35 arası

Kârdan Alınan Pay

Royality bedeli olarak cirodan %3 alınacaktır.

Bayi/Franchise Hedefi

2021 yılı için 12 yeni franchise

Sektör

Cafe / Tatlı / Pasta

Kuruluş Yılı

2016

Merkez Ülkesi

Belirtilmemiş

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Künefe Cenneti