Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Lokmanya

Yatırım Bütçesi:
Min:50.000 - Max:150.000 tl

Modern lokma furyasına kendi markasıyla üretttirdiği lokma unuyla giren Lokmanya sektörde hızlı bir büyüme kat etmektedir.En büyük artısı olan "usta olmadan herkes lokma yapabilir" sloganı ile bayilerine büyük kolaylık sağlamaktadır.

Yeni nesil lokma tatlısı gerek tüketiciler gerekse girişimciler tarafından ilgi görüyor bu konuya ilgi duyan girişimciler için LOKMANYA ailesi olarak iş gücünü hafifletip işlerini bir an önce kurmaları ve bu piyasada sağlam adımlarla yol almaları için franchising vermekteyiz. 

LOKMANYA ANA ŞUBE - KONYA LOKMANYA  
2. ŞUBE - DİYARBAKIR LOKMANYA

Neden LOKMANYA Bayisi Olmalısınız? 
1 - Lokmanya sisteminde lokma ustasına gerek yoktur. Usta maliyetini ortadan kaldırıyoruz. Buda işletmenizi aylık 8-12bin TL arası kara geçirecektir. Lokmanya kendi özel markası ile ürettirdiği undan lokma yapar. Vereceğimiz ''özel karışım olan un'' ile sadece su kullanarak lokma hamurunuzu ''USTAYA GEREK KALMADAN'' 5 dakika içinde kendiniz ya da vasıfsız bir elemanınız hazırlayabilir. 

2 - Lokmanya; Belçika çikolatasından, tabağa, bardaktan, kaşığa, personel kıyafetine kadar tüm gereçlerin piyasanın altında fiyat ile temininin garantisini verir. 

3 - Lokmanya, bayisi olacak kişilere dayatma bir konsept ile bütçesini zorlamaz. Her bayi ana görseller dışında konseptini bütçesine göre yapabilir. 

4 - Lokmanya; bayisinin kar edeceğine inandığı her ürünün incelemesini yaptıktan sonra satışına müsade eder.(Örn:Kurabiye, waffle, dondurma) 

5 - Lokmanya satış öncesi ve sonrası; mutfak, iş geliştirme, eleman yönetimi, iş yeri yönetimi gibi konularda eğitimler ve online destekler verecektir. Lokmanya franchising sisteminde 2 adet paket bulunmaktadır; 1 - İsim Hakkı + Makine Ekipman + Özel Un Formülü + 1 Gün Eğitim ... (Detaylar İçin Arayınız) 2 - İsim Hakkı + Makine Ekipman + Özel Un Formülü + Eleman Kıyafetleri +1 Aylık Mutfak Ham Maddeleri (Un,Çikolata,Limonata,MuzluSüt,Tabak,Kaşık vs) + 3 Gün Eğitim ... (Detaylar İçin Arayınız) 

AYLIK KAR MARJI %40 İLE %50 ARASIDIR Aylık Ciro ve Diğer Detaylar için firmamıza başvurabilirsiniz.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 08 Nisan 2019 05:38

Yatırım Bütçesi

50.000 - 150.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

2

Sağladığı İstihdam

20

Ortalama Kâr Oranı

%40 - %50

Kârdan Alınan Pay

%5

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 20 yeni franchise

Sektör

Cafe / Tatlı / Pasta

Kuruluş Yılı

2019

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Lokmanya