Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Macaroni Express

Yatırım Bütçesi:
Min:30.000.000 - Max:40.000.000 dolar

Macaroni Express, 2004 yılında Serkan Soykan tarafından kurulmuştur. Macaroni Express markası kısa sürede alışveriş merkezlerindeki müşterilerinden oldukça yoğun bir ilgi görmüştür. Serkan Soykan bu markayı kurduğunda ilk şubesi olan İzmir Agora AVM’de sağlıklı ve lezzetli makarna, salata, tavuk ve et ürünlerini aynılıklardan sıkılan müşterilerine sunabileceğini düşünmüştür. Bu düşünce AVM’lerdeki yemek bölümlerinde daha evvelden hiç denenmemiş bir projeydi. 

Macaroni Express, kaliteli malzeme ve doyurucu porsiyon anlayışıyla ürünlerindeki deneyimi oldukça üst seviyelere taşıyarak müşterilerinin taleplerini karşılamayı amaçlamıştır. AVM’lerdeki yemek bölümlerinde sıradanlığı kırmayı ve tüketicilerin günümüz standartlarında aradıkları sağlıklı yemek kavramını güçlendirmeyi hedefleyen Macaroni Express, kısa sürede müşterileriyle bütünleşerek eşsiz, kaliteli, sağlıklı ve doyurucu yemek anlayışını fast food kültürüne yerleştirmiştir. ISO 22000:2005, gıda endüstrisi uzmanları tarafından geliştirilmiş olan uluslar arası kabul görmüş bir standarttır. Bu standardın amacı, gıda güvenliği yönetiminin ihtiyaçlarını gıda tedarik zinciri ile uyumlu hale getirmektir.

Misyon : Macaroni Express, 2004 yılından beri müşterilerine daima kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünlerle hizmet veriyor. Ürünlerini tüm şubelerinde  ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleriyle sunan Macaroni Express, müşterilerinin %100 memnuniyetini ve güvenini sağlıyor.

Vizyon : Macaroni Express, fast food sektöründe de sağlıklı ve lezzetli ürünlerinin tüm Türkiye’de yayılmasını hedefliyor. Şube sayılarını her geçen sene artıran Macaroni Express, Türkiye’nin her bölgesinde makarna, salata, tavuk ve et konseptini ISO 22000:2005, gıda endüstrisi uzmanları tarafından geliştirilmiş olan uluslar arası kabul gören bir standartla yaygınlaştırmayı hedefliyor.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 11 Nisan 2019 03:20

Yatırım Bütçesi

30.000.000 - 40.000.000 dolar

Firmaya Ait İşletme Adedi

7

Bayi/Franchise Adedi

8

Sağladığı İstihdam

50

Ortalama Kâr Oranı

%25

Kârdan Alınan Pay

%3

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 20 yeni franchise

Sektör

Fast Food

Kuruluş Yılı

2004

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Macaroni Express