Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Meal Box

Yatırım Bütçesi:
Min:65.000 - Max:155.000 tl

2013 yılında Onlinemarket.com ile başlayan gıda sektöründeki start-up yolculuğumuz, aldığımız yatırımlarla ve güvenle insanlara gıda alanında daha iyi bir hizmet verme amacımızı kuvvetlendirdi.

Yaptığımız pazar araştırmaları İstanbul’da sağlıklı ve lezzetli yemek bulma konusunda yaşanan sıkıntıyı gözler önüne serdi.

İstanbul’da lezzetli ve sağlıklı yemek çözümünün az olması, sunum ve servis kalitesinin yetersizliği ve ev yemeği özleminin üzerine gitmeye karar verdik.

6 ay süren ARGE dönemi ve titizlikle hazırlanan yemek reçeteleriyle, Mealbox.com.tr’yi 2014 yılında kurduk. İstanbullulara restoran kalitesinde ev yemeği hizmetini paket servisle sunduk. Çok kısa bir sürede 34 farklı şubeye ulaşarak 500 bin kişiye paket yemek servisi hizmeti verdik. Bu sürede sunum ve hizmetimiz 2 ayrı ödüle layık görüldü.

2016 yılında tek öğün yemek aboneliği hizmetimizi tüketicilerimizin beğenisine sunduk. Tüketicilerimizi mutfak ekipmanı gerektirmeyen, servis elemanına ihtiyaç duyulmayan ve yıl boyunca yemek maliyetleri düşüren hizmetimizle tanıştırdık.

2017 yılında diyet yemek aboneliği markamız olan Meal Box Fit’i de ekledik. Lezzetten taviz verilmeden doya doya diyet yapılan abonelik çeşidimizi tüketicilerimize sunduk.

Yemeklerimizde hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz. Abonelik sistemiyle sadece sağlıklı ve düzenli yemek hizmeti sunmuyor, hiçbir karşılık beklemeden tüketicilerimizi farklı kampanyalarla ve çeşitli hediyelerle ödüllendiriyoruz.

Bugün Meal Box olarak İstanbulluların en büyük kapıya yemek servisiyiz. Düzenli yemek ihtiyacı olan, lezzetinden ödün vermeden diyet yapmak isteyen ve acil yemek çözümü arayan tüm İstanbulluların her zaman yanındayız.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:12

Yatırım Bütçesi

65.000 - 155.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

4

Bayi/Franchise Adedi

18

Sağladığı İstihdam

200

Ortalama Kâr Oranı

%42

Kârdan Alınan Pay

%3

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 50 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2014

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Meal Box