Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Meru Döner

Yatırım Bütçesi:
Min:30.000 - Max:120.000 tl

Meru Döner franchiselerına 2 yatırım seçeneği sunmaktadır. Bunlardan biri “Meru İskender”, diğeri “ Meru Express” konseptleridir. Meru Döner yatırım yapmanız için doğru yerin seçiminde bu öndeki araştırma sonuçlarını ve tecrübesini devreye sokarak rehberlik yapar.

120.000 TL'ye Anahtar Teslim Fast Food Dükkan Fırsatı

İstediğiniz veya yaşadığınız bölge çevresindeki AVMlerde uygun dükkan olup olmadığını sizin yerinize araştırıp bilgi veriyoruz. Katkı ve reklam payı almıyoruz.

Alışveriş Merkezlerinde yer temini konusunda profesyonel olan Meru Döner Franchise alan kişileri  yorucu ve karmaşık üretim sistemleri ile değil, zevkli satış işlemleri ile uğraştırır. Açılacak mağazanın tasarımı profesyonel mimari ekip tarafından planlanır. Personel ve eğitim desteği Meru Döner tarafından verilir.

Franchiselara tanınan 30 gün sermaye desteği bulunmaktadır. Sözleşme süresince bir defaya mahsus olmak üzere franchise bedeli alınır. Yatırımcının para kazanmasını sağlamak en önemli unsurdur. Kazan kazan politikamızın işlevini sürdürebilmesi için hem franchise alanın hem de franchise verenin para kazanması gerekmektedir.

Sektörde 2006 yılında kurulan Meru Döner 2007’den bu güne eşsiz lezzeti, kalite ve hijyenden ödün vermeyen çizgisiyle faaliyetlerine devam etmektedir. Sektöründe kendini kanıtlamış ve 15 yıllık et tecrübesi olan Meru Döner tüm Türkiye geneline franchise şubelerini açmaya, bu doyumsuz lezzetleri müdavimleriyle buluşturmaya devam etmektedir.

Dönerimizin hikayesini, kırmızı etle ilgili ustalığımızı, tavuk etinin sunumundan önce yapılanları, özel sırlarımızı ve tatlılarımızın ağzınızda bırakacağı eşsiz lezzeti oluşturan tüm detayları bizden dinleyin. Meru Döner ürünlerini tattığınızda gurme olmasanız bile o eşsiz hazzı yaşarsınız. Yediğiniz herhangi bir yiyeceğimizin masanıza gelene kadar organik olarak yetiştirilmiş domateslerimizden yeşilliğine, küçük ve büyükbaş hayvanlarımızın otladıkları kekik kokulu çayırlardan işleme alındıkları entegre tesislerimize kadar bu bütünü sizinle buluşturan Meru Döner’de size uygun bir tat muhakkak var. Meru Döner bu lezzetleri sunarken çocuklarımızı da unutmadı. Hamburger, cheeseburger seçeneklerinin yanı sıra doğal ve besleyici dönerimizi, hamburger ekmeğinin arasında değerli çocuklarımızın beğenisine sunuyor.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 02 Şubat 2010 05:23

Yatırım Bütçesi

30.000 - 120.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

16

Sağladığı İstihdam

70

Ortalama Kâr Oranı

Restoranlara göre farklılık gösteriyor.

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2018 yılı için 100 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2007

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Meru Döner