Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Monte Bianco Coffee

Yatırım Bütçesi:
Min:400.000 - Max:500.000 tl

Düşük maliyetle, karlı bir yatırım için Monte Bianco en büyük tercih sebebidir. Küçük metrekareli dükkanlar, düşük bedelli kiralama, self servis ve az personel sayısı karlılığı olumlu bir şekilde etkilemektedir.

Lezzetli ürünlerimizden tadan konuklarımız tekrar tekrar bizi tercih etmektedir. Kahve çekirdekleri özenle seçilerek, dikkatli bir şekilde kavrulmaktadır.

Kavrulan bu çekirdekler öğütüldükten sonra değişik lezzetler ile sunumu yapılmaktadır.

Menümüzde sıcak, soğuk kahve ve içecekler dışında sandviç, cheesecake, pasta, kurabiye, çikolata çeşitleri, paket paket çekirdek kahveler olmak üzere birçok ürün mevcuttur.

İşletmecilerimize ve çalışanlarımıza yerinde barista eğitimi verilerek ürün ve iş hakkında detaylı eğitimler verilmektedir. Sınıflarımızda ve şubelerimizde verilen eğitimlerde ürün, ekipman ve insan konularında detaylar anlatılmaktadır. Bu şekilde eğitimli ve bilinçli personel ile daha fazla müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Pazarlama desteği ile şube satışlarının her geçen gün artması sağlanmaktadır. Ürün desteği ile bütün şubelerde standart ürün sağlanmaktadır.

Kullanılan altyapı programı ile hangi üründen ne kadar tüketildiği hangi saatlerde ne kadar satış yapıldığı vb. konularda raporlar alınarak şube operasyonları buna göre şekillenmektedir.

Kısacası düşük yatırım maliyeti, düşük ürün maliyeti, düşük kiralama ve az personel ile pırıl pırıl enerjik bir ortam için sizi bekliyoruz.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 18 Kasım 2019 04:10

Yatırım Bütçesi

400.000 - 500.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

3

Ortalama Kâr Oranı

%25 - %30

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için yurt içi 20 yurt dışı 5 yeni franchise

Sektör

Cafe / Tatlı / Pasta

Kuruluş Yılı

2008

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Monte Bianco Coffee