Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Oses Çiğ Köfte

Yatırım Bütçesi:
Min:25.000 - Max:0 tl

OSES ÇİĞ KÖFTE FARKI

Etsiz çiğ köfte sektöründe ilklere imza atmış, sektöre liderlik eden ve sürekli gelişip büyümekte olan bir ailenin parçası olmak istiyorsanız, OSES’e hoş geldiniz.

Tek bir şubeyle başlayan ve çok kısa sürede Türkiye’nin 68 ilinde 800’ü aşkın şubesiyle hizmet veren OSES, gelecek hedeflerini tüm Türkiye ve dünyanın birçok bölgesinde OSES’i duyurmak ve sevdirmek olarak belirlemiştir.

OSES Türkiye’nin ilk çiğ köfte fabrikasını kurarak, Avrupa standartlarında üretim gerçekleştirmekte ve sürekli yapılan iyileştirme çalışmaları ile her zaman bir adım önde olmayı başarmaktadır.

İnsana yatırım yapmayı ilke edinmiş olan OSES’te, tüm personel, niteliklerine göre titizlikle seçilir ve devamlı eğitimlerle gelişimlerine katkı sağlanır.

Tüm bunların yanında, etsiz çiğ köfte de lezzet denilince ilk akla gelen marka olmayı başararak, tüketici taleplerini de eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır.

Markalaşma sürecine çok büyük önem vererek, sürekli yapılan iletişim çalışmalarıyla da şubelerine destek olmaktadır. OSES Franchising’ine sahip olmak demek, etsiz çiğ köfte sektöründeki öncü kuruluşun bir parçası olmak demektir.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 11 Nisan 2019 01:03

Yatırım Bütçesi

25.000 - 0 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

23

Bayi/Franchise Adedi

862

Sağladığı İstihdam

165

Ortalama Kâr Oranı

%60 Sabit giderler hariç

Kârdan Alınan Pay

A

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 100 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2003

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Oses Çiğ Köfte