Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Otoexperim Oto Ekspertiz

Yatırım Bütçesi:
Min:200.000 - Max:200.000 tl

OtoExperim, teknik ekipmanları vasıtası ile ikinci el araçların, daha evvel yaşamış olabileceği kaza ve arıza durumlarını test ederek tüm detayları ile oto ekspertiz raporu sunan, başka hiç bir kuruluşa bağlı olmayan tarafsız, bağımsız ve gerekli tüm donanımlara sahip oto ekspertiz kuruluşudur.

İstanbul ili içerisinde faaliyete gösteren OtoExperim yerli ve ithal araçların alım – satım öncesi ekspertiz işlemini bağımsızlık ve tarafsızlık ilkesiyle güvenilir bir şekilde yerine getirmektedir.

OtoExperim, en yeni teknolojiye haiz donanımlara sahip bir kuruluştur ve Bakırköy ilçesinde faaliyet göstermektedir.
OtoExperim bünyesinde kullanılan tüm cihazlar TÜV, TSE, ISO ve CE sertifikaları ile belgelendirilmiş olup çalışan teknisyenlerin tamamı da gerekli belgelere sahip personellerdir.

OtoExperim hem alıcı hem de satıcıya eşit mesafededir. Dolayısı ile hiç bir kuruluş ya da araç satış firması ile anlaşması yoktur.

OtoExperim’in uzmanlığı yalnızca otomobil ekspertizi ile sınırlıdır. Araçların ekspertiz, test ve muayenelerini yapar ve raporunu sunar.

OtoExperim’de gerçekleştirilen tüm testlerin hata payı sıfıra yakındır ve yapılan kontroller tüm detayı ve PC ortamındaki teknik veriler ışığında raporlanır. Araç sahibi, ilgili konular hakkında uzmanlarımızca bilgilendirilir.
 

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 11 Ocak 2019 03:41

Yatırım Bütçesi

200.000 - 200.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

4

Bayi/Franchise Adedi

4

Ortalama Kâr Oranı

%80

Kârdan Alınan Pay

%5

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 25 yeni franchise

Sektör

Otomotiv

Kuruluş Yılı

2012

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Otoexperim Oto Ekspertiz