Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Patiswiss Çikolata

Yatırım Bütçesi:
Min:80.000 - Max:300.000 tl

Patiswiss Handmade Chocolate 2004 yılında Ankara’da İsviçreli çikolata uzmanlarının rehberliğinde çikolata üretimine başlayan butik çikolata markasıdır.
 
En kaliteli ve en leziz çikolatalarını sadece Ankara’da değil tüm Türkiye’yle buluşturan Patiswiss Handmade Chocolate, doğal ve taze Türk lezzetlerini kaliteli çikolatalarla bir araya getirerek bir kakao çekirdeğinden nasıl mucizeler yaratılabileceğini gözler önüne seriyor. Bir sanatçının sanatını aşkla icra ettiği ellerden çıkan Patiswiss Çikolataları, bu aşkı çikolataseverlerin kalplerine taşımaktan, onları mutlu etmekten keyif alıyor.

Butik çikolata üretimhanesi olarak kurulan Patiswiss Handmade Chocolate, Ocak 2019’da 3500m² kapalı alana sahip, gelişen teknolojinin paralelinde yeni makineler ile tecrübeli ustaların el yapımı üretimlerini harmanlayan, yüksek gıda güvenliği ve kalite standartlarında üretim yapan bir çikolata fabrikasına dönüşmüştür. Portföyünde; dolgulu, kaplamalı, madlen, tablet, fresh, truffle ve roche olmak üzere 7 ana kategoride 100’ü aşkın ürün çeşidi barındırır. Günlük 1,2 ton üretim kapasitesine sahip bir çikolata üretim fabrikasıdır.

"Çikolata yapmak sanattır" inanışıyla her gün en taze, en kaliteli ve en leziz çikolataları keyifle üreten Patiswiss Handmade Chocolates ekibi, çikolata yapmak kadar yemenin de sanat olduğuna inanıyor. Her aşamasını "aşkla ve en doğru" yaptığımız çikolata üretiminde asıl amaçlardan biri, size "doğru çikolatayı" seçmeniz, yemeniz ve hediye etmeniz konusunda yol gösterici olmak, "gerçek, taze ve katkısız" çikolata deneyimi ile İsviçre’den sonra Türkiye ile buluşturmak isteme tutkumuzdur…
 

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 11 Ekim 2019 07:06

Yatırım Bütçesi

80.000 - 300.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

2

Ortalama Kâr Oranı

%30-40

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 10 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2004

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Patiswiss Çikolata