Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Pilav Y

Yatırım Bütçesi:
Min:0 - Max:0 tl

Türkiye ve Orta Doğu ülkelerinde bir çok proje için danışmanlık yapmış, yönetmiş ve markalaşma süreçlerinde destek vermiş bir uzman CEO’nun yönetiminde ve güçlü bir alt yapı desteği ile kurulmuş ve branşlarında uzman personellerin çalıştığı yeni, güçlü ve güvenilir bir franchise markasıdır. Marka ismi yeni olmasına rağmen tecrübe ve bilgi donanımı bakımından oldukça başarılı 20 yıl ve daha uzun başarılı bir geçmişe  sahiptir. Ayrıca, proje geliştirme uzmanlarımız  tarafından Türkiye iş dünyasına bir çok farklı proje kazandırılmıştır. Halen danışmanlık çalışmaları devam etmektedir. 

Tüm bayilerimizde sıfır atık projesi kapsamında Geri Dönüşüm kutularımız bulunmaktadır. Kullandığımız kağıt, plastik, cam v.b. Servis malzemelerini geri dönüşüm ile çevreyeye saygı prensibi ile  ülke ekonomisine geri kazandırıyoruz.

Ürünlerimiz gıda sağlığı ve hijyen kurallarına uygun olan imalathanemizde üretilmektedir. Şeffaf mutfak prensibi ile tüm Franchise bayii ve satış noktalarımızda imalathanemizde yemek üretimini gösteren TV üniteleri bulunmaktadır. Ayrıca isteyen müşterilerimiz imalathanemizi web sitemizden, İnstagram, Facebook, Youtube sayfalarımızdan izleyebilirler. Amacımız müşterilerilerimizin yedikleri yemeklerin nasıl üretildiğini görmeleri ve gönül rahatlığı ile güvenle yemek yemelerini sağlamaktır.

İmalathanemizde ülkemizin en üst kalite standartlarında Et, Sebze,Yağ ve Bakliyat hammadde kullanımları yapılmaktadır. Kullandığımız Et ürünleri Helal Gıda ve Helal Kesim  sertifikalıdır.

Herşey sizin ve sevdikleriniz için özenle hazırlanıyor!
 

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 19 Şubat 2020 11:27

Yatırım Bütçesi

0 - 0 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Hedefi

2020 yılı için 39 yeni franchise

Sektör

Fast Food

Kuruluş Yılı

2000

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Pilav Y