Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Queen Waffle

Yatırım Bütçesi:
Min:200.000 - Max:300.000 tl

Mükemmel Konsept!
Queen Waffle tanıtım kataloğu ailemize dahil olmak için yapacağımız ön görüşme ve devamında dahil olabilmeniz için sizde aradığımız kriterleri ve şartları içermektedir. Queen Waffle bayilik hakkını almak ve bir işletme sahibi olmak için; öncelikle sizden finansal yeterlilik , profesyonel bir bakış açısı, çalışma sistemimize uygunluk ve işletmeci bilgisi bekliyoruz. Tanıtım kataloğumuzu dikkatlice inceledikten sonra koşullarımız ve beklentilerimizi yerine getirebileceğimize inanıyor iseniz Queen Waffle ailesine katılmak için başvurularınıza karşılık vererek iş ortaklığımızı başlatmış olabileceğiz. QUEEN WAAFLE zincirlerine katılmak için bize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz...

LOJİSTİK
Ürünlerimiz Queen Waffle üretim merkezimiz de özenle hazırlanıp sizlere ulaştırılacaktır. (Taze tüketim ve anlaşmalı dağıtımlar bayinin bulunduğu lokasyon da organize edilecektir)

EĞİTİM
Bayi açılmadan önce faaliyeti devam eden şubelerimizde, açılış ile birlikte ise yerinde teorik ve pratik olarak verilmektedir.Bayi; Queen Waffle standartlarına ulaşıncaya dek desteklenmektedir.

REKLAM & PAZARLAMA
Bayinin açılışından öncesi ve sonrasın da sürekli ve düzenli pazarlama faaliyetlerimize bağlı olarak yazılı, görsel ve sosyal medya desteği verilecektir.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 20 Kasım 2018 05:12

Yatırım Bütçesi

200.000 - 300.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

3

Sağladığı İstihdam

85

Ortalama Kâr Oranı

%30-%45

Kârdan Alınan Pay

Aylık 3500+KDV TL

Bayi/Franchise Hedefi

2018 yıl sonu 12 yeni franchise

Adres

Yıldırım Beyazıt mah.Kılıç Sk. 14/A Erciyes Konağı Ablok Melikgazi /Kayser

Sektör

Gıda

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

KAYSERİ - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Queen Waffle