Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Royal Parfüm

Yatırım Bütçesi:
Min:35.000 - Max:50.000 tl

Royal Platinum Parfüm 2014 yılında Kocaeli’nde kurulmuştur. En iyi ve kaliteli parfümü müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen Royal Platinum Parfüm bu yolda hedeflerini ortaya koymuş ve temellerini atarak Türkiye'deki bir çok markadan farklı bir konsept oluşturarak kendi tarzını ortaya koymuştur. İnsana, doğaya saygılı ve çalışkan ekip anlayışı ile adımlarını her geçen gün daha sağlam ve emin atmaktadır.

Hedef kitlesini tanıyan ve isteklerine cevap vereceği şekilde kaliteli ve güvenilir ürünleri bayilerinde hedef kitlesine sunmaktadır. Franchisingde en üst kaliteyi yakalamak isteyen Royal Platinum Parfüm mağazalarıyla kalitesini sunarak farkını bu yönde ilerletmeyi amaçlamıştır. 

Gerek mağaza görüntüsünü gerek ise ürün kalitesini tüm kar amaçlarından daha önemli tutmuş, bu alanda dış görsel ve zarafet ile mağaza konseptlerini düzenlemiştir. Müşterilerine ve görsel zevke hitap eden mağazalarıyla tüm müşteri yelpazesini kucaklamayı planlayan politikasını benimsemiş, aynı zamanda cadde ve AVM konseptlerine yön vermeyi hedeflemiştir. Bu şekilde Türkiye’nin bir çok yerinde kolaylıkla parfümlerine ulaşmanızı sağlamıştır.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 03:07

Yatırım Bütçesi

35.000 - 50.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

15

Bayi/Franchise Adedi

8

Sağladığı İstihdam

40

Ortalama Kâr Oranı

%100

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 100 yeni franchise

Sektör

Kozmetik

Kuruluş Yılı

2014

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Royal parfüm