Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Salman Pastanesi

Yatırım Bütçesi:
Min:1.200.000 - Max:1.800.000 tl

Şehrin Pastanesi Salman’ın öyküsü, Attalos’un “yeryüzündeki cennet” olarak ifade ettiği, güzelliğiyle büyüleyen Antalya’da 1982 yılında başlar. Usta ellerde, binbir emek ve özenle hazırlanan pasta ve çikolataların kokusu, şehirde kısa süre içerisinde dilden dile yayılır. Şehrin yerlisi, yabancısı herkes, bu iştah açıcı kokulara kayıtsız kalamayıp soluğu Salman’da almaya başlar.

Kurulduğu günden bu yana, misafirlerini en kaliteli ürünler ve en yüksek hizmet standartlarıyla ağırlamaya özen gösteren Salman, Antalya’da Işıklar, Kültür ve Dedeman bölgesinde 3 şube ile hizmet vermektedir.

Kusursuz hizmet anlayışıyla, misafirlerinin memnuniyetini en üstte tutan Salman Pastanesi; menüsündeki birbirinden özel lezzetleri ve 35 yılı aşkın kalite geleneğiyle bugün şehrin en keyifli buluşma adresi olmaya devam ediyor.

Düğün, doğum günü gibi özel etkinliklerde de özel tasarım pastalarıyla öne çıkan Salman, yüksek hijyen koşullarında hazırlanan geniş ürün yelpazesiyle “Şehrin Pastanesi” ünvanını taşıyor.

Marka önümüzdeki dönemde bu ünvanı, kalitesinden ve lezzetinden ödün vermeden Türkiye’nin farklı noktalarına taşımayı hedefliyor.
 

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 25 Şubat 2019 04:26

Yatırım Bütçesi

1.200.000 - 1.800.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

3

Sağladığı İstihdam

50

Ortalama Kâr Oranı

%25 - %35

Kârdan Alınan Pay

%6 alınan üründen

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 20 yeni franchise

Sektör

Cafe / Tatlı / Pasta

Kuruluş Yılı

1982

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Salman Pastanesi