Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Samsat Çiğ Köfte

Yatırım Bütçesi:
Min:5.000 - Max:5.000 tl

Hoşgeldiniz Meşhur Adıyaman Samsat Çiğköfte Bayilik Kampanyasından Sizlerde Faydalanın

Meşhur Adıyaman Samsat Çiğköfte  Ailesine hoş geldiniz.
Değerli iş ortağımız İş dünyası, son yıllarda benzeri görülmemiş, hızlı bir değişim içerisinde. Bu nedenle,Bayi yönetimi ve organizasyon konusunda yeni bir yaklaşım gerektiğine inanıyoruz. Firmamız, kalite, tadı ve 51 çeşit yan ürün farkı ile kendi sektöründe Türkiye ve Avrupa’da öncü firma özelliğini taşıyarak her geçen gün yeni bir halka eklenmesiyle şube yelpazesini genişletmektedir.% 100 doğal malzemelerden üretilen ürünlerin tamamını kendi tesislerimizde üretip, uygun fiyat politikalarıyla sizlere sunmak ve kazancınızı üst seviyelere çıkartmak için, satış ve tedarik hizmetleri ile ilgili sizinle sürekli iletişim halinde olacağız.

Değerli iş ortaklarımız  Meşhur Adıyaman Samsat Çiğköftecisi sizlere Çiğköfte  dükkanlarında Kendi Fabrikalarında Üretmiş olduğu ürünlerin Tamamı'nı  sunmaktadır... Çiğköfte dışında satabileceğiniz birçok ürün ve çeşitler ile her kesimden Müşterilere hizmet verebilirsniz  sabah,öğlen,akşam,gece satışlarınızı yapabilirsiniz....Cironuza ciro katabilirsiniz   

* Marka ismini Samsat  Uygarlığı’ndan alan Samsat çiğköfte  markası , 2010 yılında İstanbul’da ilk şubesini açarak yöresel bir lezzet olan Çiğ * Köfte’yi bir konsept marka durumuna getirmiş ve şu an Türkiye’de Sektörünün Lideri konumuna gelmiştir.
* Aile şirketi olan Samsat Çiğköfte  2016 yılında   ADO GIDA SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ Olarak ürün ve portfeyini  gıda sektöründe üretim, pazarlama, satış, lojistik ve franchising alanlarında genişletmiştir 
* ADO GIDA SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ  ünvanını aldıktan sonra  Türkiye ve Avrupada öncü firma olarak gıda ürünlerinde haklı bir yer edinmiştir.
* Hassas bir çalışma yürüten Samsat çiğköfte  ekibi, ürünlerin satın alma sürecinden depolanmasına, üretimden şubelere ve tezgahtan müşteriye ulaşana kadar zinciri takip eder, izler ve raporlar.
* Samsat çiğköfte  %100 mutlu müşteri felsefesini benimseyen Samsat çiğköfte  Müşteri’ye Hizmet Kültürü sayesinde müşterileri tarafından beğenilen, takdir gören sektörünün lider konumundaki markasıdır.
* Düşük yatırım maliyetleri ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı ile yoğun talep alan markamızın franchisee’leri ile olan iş ortaklığına verdiği önem nedeniyle şubelerinin %98’i franchisee olarak işletilmektedir.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 28 Ocak 2019 04:28

Yatırım Bütçesi

5.000 - 5.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

653

Ortalama Kâr Oranı

%200

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 1000 yeni franchise

Sektör

Çiğ Köfte

Kuruluş Yılı

2009

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Samsat Çiğ Köfte