Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Shapes

Yatırım Bütçesi:
Min:33.500 - Max:50.000 tl

DG SPOR ve SHAPES FOR WOMEN,

Shapes For Women, DG Spor ve Aletleri Ltd. Şti. nin 2007 yılında hidrolik egzersiz sistemi ile kadınlara özel butik spor salonu hizmeti vermek için oluşturduğu ilk markadır.

Şirketimiz 2014 yılında yarattığı yeni konsept, yeni marka Shapes Studio ile profesyonelliği bir adım daha ileriye taşımıştır. Shapes Studiolar, hidrolik egzersiz konseptinin dışına çıkarak , global egzersiz trendlerini takip eden, “butik, sağlıklı yaşam ve bireysel egzersiz salonları” dır.

SHAPESTürkiye ekibi olarak misyonumuz, kadınların ruhen ve bedenen sağlıklı, kendine güvenen ve mutlu bireyler olmasını sağlamaktır. Bunu gerçekleştirirken, egzersiz ve sağlıklı beslenme konseptinin birlikte ve uyum içinde olması gerektiğinin bilinciyle “kişiye özel” diyet hizmetini de sunmaya başlamıştır.

Diyetveegzersiz.com bu amaçla hizmete açılmış 2015 yılından beri kadın ve erkeklere kilo kontrolü, sağlıklı beslenme ve sağlıklı besin destekleri konularında hizmet vermektedir.

Şirketimiz , global bir zincirin parçası olarak ve başta sadece kadınlara özel spor salonu kurarak giridiği wellness sektöründeki hizmet yelpazesini her geçen yıl genişletmiştir.

Gediz Ersin Kimdir?

1965 İstanbul doğumluyum. İlk okulumu Belçika ve Türkiye olarak iki farklı ülkede tamamladım. Lise’ yi İstanbul Atatürk Kız Lisesinde tamamladım ve Almanya Erlangen Üniversitesi Kimya Bölümü ön lisansının ardından EÜ Kimya bölümünü birincilikle bitirdim. 1988 yılında İstanbul Üniversitesinde MBA, ardından Kanada’da dil eğitimi aldım ve yeniden ülkeme döndüm.

Belçika, Almanya ve Kanada’da uzun yıllar yaşadıktan sonra, Türkiye ‘de Kimya, Reklam ve Sağlıklı Yaşam sektörlerinde , değişik tecrübeler edinerek, uzun yıllar yöneticilik yaptım, yurtiçi ve yurt dışında bu konularda farklı eğitimlere katıldım.

Shapes For Women’ markasını oluşturmadan önce, uluslararası bir Kimya şirketinin Türkiye’den sorumlu Ar-Ge Müdürü olarak görev yapmaktaydım.

Araştırmacı, dinamik ve yenilikçi yaklaşımlarımı, profesyonel hayatımda edindiğim bilgiler ile harmanladım ve  Shapes’te bir araya getirdim. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için buradayım.   

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:03

Yatırım Bütçesi

33.500 - 50.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

40

Sağladığı İstihdam

200

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 50 yeni franchise

Sektör

Spor

Kuruluş Yılı

2007

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Shapes