Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Şifay Tuz

Yatırım Bütçesi:
Min:50.000 - Max:50.000 tl

Kaya Tuzu Nedir ?
   Kaya tuzu, doğadan sofranıza hatta odanıza doğallığını kaybettirecek hiç bir işlem görmeden gelen saf ve en temiz tuzlardır. Hatta 84 farklı mineral içeriği ile hem yemeklik hem de lamba formu ile kullanılabilen bu tuzlar, sağlığımıza pozitf etki sağlayan başlıca nimetlerdendir. Birçok profösor ve doktor tarafından önerilmekte ve yaygınlaşmaktadır.

   Sağlık, günümüz dünyasında tüm dünyada organik olmayan ürünlerin ve kanserojen içerikli maddelerin insan sağlığını hiçe sayarak piyasaya sokulmasıyla herkesin şikayetçi ve korkar olduğu bir gerçektir. Haliylede bugün hepimiz yediğimiz domatesten bibere organik olup olmadığı konusunda emin olmaya ve daha çok köy usulü ürünleri tercih etmeye çalışır haldeyiz. Şehir hayatının bir çoğumuz üzerinde bıraktığı stres ve yorgunluk ile hepimizin sağlık adına endişeleri doğmakta ve malesef buna bağlı olarak da depresyon, bıkkınlık, gerginlik gibi sıkıntılar ortaya çıkmakta bunların devamında ise daha kötüsü kalp krizi, beyin kanaması, tansiyon ve malesef kanser gibi hastalıklara kadar yakalanmaktayız.

   Bu hastalıklar her ne kadar kronik olup hiç bir negatif bir etkene sahip olmadan yaşayabileceğimiz sorunlar olsada, bu hastalıklara yakanlanmamıza sebep olan en büyük unsurlar ise yaşamış olduğumuz doğal dışı hayat, tüketmiş olduğumuz inorganik gıdalar ve düzensizliktir. Diğer bir deyişle kendi hastalığımızı kendimiz ayağımıza çağırmaktayız. Daha güzel ve huzurlu bir hayat için önce sağlıklı bir bedene ihtiyacımız vardır. Sigara vb. gibi kötü alışkanlıklarımıza son verip doğala olan ilgimizi arttırmalı ve daha dikkatli bir şekilde yaşamaya özen göstermeliyiz.

Kaya Tuzu Ne İşe Yarar ?
Kaya tuzu kesinlikle bir ilaç değildir. Lütfen sağlık sorunlarınızı öncelikle doktorlarımıza danışınız ve uygun görülen reçetinizi istenilen şekilde kullanınız. Dert başa geldikten sonra çare aramak malesef hepimizin ortak özelliği olup bu konuda yaşanan sıkıntılar ve iyileşme süresince çekilen acılar hepimizin muzdarip olduğu ortak konulardır. Bu yüzden sağlığımıza dert başa gelmeden önce dikkat etmemiz gerekir. Kaya tuzu ise 84 farklı mineral çeşidi ile vücudumuzun ihtiyaçlarını gidermekte ve sağlığımıza yardımcı olmaktadır. Birçok ünlü profesör bu konuda çalışma yapmış ve yaygınlaşması konusunda önermeye devam etmektedir. Hatta bazı Spa merkezleri ve oteller tuz odaları yaptırmakta ve kullanmaktadır. Tıklayınız..

Kaya Tuzu Lambaları Nedir ?
Kaya tuzu lambaları yine kaya tuzunun farklı bir formu olarak kullanılan çeşididir. İçermiş olduğu negatif iyon ile bulundurulduğu ortamın hava kalitesini yükseltmektedir. Üst solunum yolu sıkıntısı yaşayan hastaların ( astım, koah, bronşit vb.) tedavilerine destek amaçlı kullanılan lambalar aynı zamanda odadaki kötü kokuyu yok edici bir özelliğe sahiptir.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 28 Ocak 2019 04:16

Yatırım Bütçesi

50.000 - 50.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

3

Bayi/Franchise Adedi

1

Ortalama Kâr Oranı

%40 - %70

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 10 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2013

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Şifay Tuz