Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Sitrett

Yatırım Bütçesi:
Min:50.000 - Max:500.000 Euro

SİTRETT MX bu ülkeye gönül vermiş bir ekip tarafından geliştirilen, Dünya’nın en güçlü temizlik ürünü olma yolunda hızla ilerleyen, alanında yabancı ürünleri gölgede bırakan , Türkiye’nin Yerli ve Milli gururu olmayı hak eden temizlik ürünüdür.

Bu alanda 6 yıl Ar-Ge sürecinin ardından 1 yıl boyunca test aşamasına tabi tutulan SİTRETT MX, en güçlü olduğu kanaatine varıldığı zaman piyasaya sunulmuştur. Piyasada kullanıcılarını son derece memnun etmeyi başaran bir üründür. SİTRETT MX , akışkan bir yapıya sahip olsa da “KIVAM” lı ürünlerin çoğundan daha KONSANTRE’dir. Elinizde bulunan ürünün AKIŞKAN olması sizi yanıltmasın. Bu ürün konsantredir ve gerektiği yerde gerektiği kadar seyreltilebilir.

Uyguladığınız alan, YAĞ, LEKE veya ZORLU KİR içeriyor olabilir. SİTRETT MX için hiç fark etmez. Sadece seyreltme oranını bilin, uyguladıktan sonra REAKSİYON oluşması için bir miktar bekleyin, ihtiyaç halinde fırça yardımı ile mekanik ovalama yapın ve ardından yeteri kadar durulayın. SİTRETT MX Çok sayıda etkin madde içeriğine sahip, ekstra güçlü, “REAKSİYONER” yapıda olan, uygulanılan bölgeye zarar vermeden, sizi şaşırtmaya yetecek kadar fazla alanda kullanılabilecek yegane ürün olma özelliğine sahiptir. Hatırlatma ; Bu oranlar kullandığınız suyun yapısına göre değişiklik göstereceğinden dolayı hem iyi temizleyen hem de kalıntı bırakmayan en iyi oran kullanıcı tarafından zamanla tecrübe edilmelidir. Ayrıca SİTRETT MX ürününün lekeyi tanıması için birkaç dakika zaman veriniz. “KISACA SİTRETT MX’İN REAKSİYON OLUŞTURMASINA MÜSAADE EDİN”

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 10 Nisan 2019 03:56

Yatırım Bütçesi

50.000 - 500.000 Euro

Firmaya Ait İşletme Adedi

4

Bayi/Franchise Adedi

26

Sağladığı İstihdam

10

Ortalama Kâr Oranı

%25-80

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 50 yeni franchise

Sektör

Temizlik

Kuruluş Yılı

2012

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Sitrett