Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

So CHIC

Yatırım Bütçesi:
Min:500.000 - Max:1.000.000 tl

YATIRIMIN EN ŞIK HALİ “So CHIC…”
60 yılı aşkın süredir, gümüş ve değerli madenlerden takı üreten Sezgin Group, 2004 yılında, Türkiye’de kurumsal gümüş mağazalaşmasında “ilk ve tek” olan So CHIC… Markasını yarattı.
 
So Chic ’in büyüyen ve bilinirliliğini artıran bir marka olmasının sebebi “Gümüşün en şık hali” mottosuyla tasarlanan ürünleri, takı tutkunlarıyla buluştururken, yıllar içerisinde kazanılmış değerlerimizin iş ortaklarımıza etkin bir şekilde aktarılmasıdır. Buna karşılık iş ortaklarımızda aradığımız kriterler girişimci bir ruh ve başarma tutkusudur. Her geçen gün artan marka gücümüze inanarak, yenilikçi fikirlerle ve özgün tasarımlarla yolumuza devam ederken,  So Chic markasının başarısını paylaşmak isteyen iş ortağı adaylarımızı franchising sistemimize davet ediyoruz.

Franchising sisteminin avantajları
 
1-Minimum risk So CHIC... franchise sistemine dahil olunduğunda 60 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimden faydalanarak, işletme, satış, stok ve barkodlama gibi konularda hazır bir sisteme sahip olunur. Ürün ve hizmette kalite, eşsiz tasarımlar, So CHIC... markası için özel olarak tasarlanan modern dekorasyon konsepti, dikkat çekici ürün ambalajları ile sektörde bir ilkin parçası olmanın avantajı yaşanır. So CHIC... mağazası faaliyete geçtikten sonra Profesyonel kadrosuyla iş ortaklarının yanındadır.

2- Yer seçimi Gün geçtikçe büyüyen organizasyonda mağaza lokasyonu olarak ana caddeler ve alışveriş merkezleri tercih edilmektedir. Mağaza yer seçimi yapılırken, m2 büyüklüğü, kira değeri, cephe büyüklüğü, görünüş gibi içsel dinamiklere dikkat edilirken, mağazaların doğru bir şekilde konumlandırılmasında başarıyı yakalamak için, çevresel ve demografik özelliklerine bakılır.

3- Dekorasyon So CHIC... marka konsepti çerçevesinde oluşturulan mimari projeye uygun şekilde, yurt içi ve yurtdışında bulunduğu tüm noktalarda dekorasyon ve tasarım çalışmaları oluşturur. Seçilen mağazanın şekline ve büyüklüğüne göre dekorasyon çalışmaları mimari ekip tarafından yapılır, kontrol edilir ve sonrasında tadilat, değişim ya da görseller konusunda destek devam eder.

4- Eğitim desteği So CHIC... mesleki eğitimlere verdiği destek ve kaliteli insan kaynağına verdiği önemle bugün sektördeki varlığını geleceğe taşıyor. Franchise sistemine dahil olan mağazalarda mağaza yöneticisine ve satış danışmanlarına satış, müşteri ilişkileri, işletme ve yönetim sistemi gibi konularda açılıştan önce, uzman ekibimiz tarafından teorik ve pratik eğitimler verilmektedir.
 

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 24 Temmuz 2019 03:45

Yatırım Bütçesi

500.000 - 1.000.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

20

Bayi/Franchise Adedi

41

Sağladığı İstihdam

250

Ortalama Kâr Oranı

1 e 2,5 oranında (%65)

Kârdan Alınan Pay

Kesin alımda %6 katkı payı

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 100 yeni franchise

Adres

Merkez ofis: So CHIC Mağazacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kürkçüler Pazarı Sok. No:15 Çemberlitaş / İstanbul

Sektör

Takı / Mücevher / Aksesuar

Kuruluş Yılı

2004

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

So CHIC