Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Takıştır Bijuteri

Yatırım Bütçesi:
Min:50.000 - Max:0 tl

1999 yılında filizlenen Takıştır Bijuteri markası kurulduğu tarihten bu zamana kadar %100 müşteri memnuniyeti ve güvenini hedef alarak adımlarını atmış ve 2004 yılında ilk bayiliklerini vermeye başlamıştır. Türkiye'nin ilk bijuteri mağazalar zincirini kurarak 60 adet bayi ve mağaza ile sektörde önemli bir rol edinen Takıştır Bijuteri yıllarca sektörde bulunmanın verdiği tecrübeyle, sektörün en önde gelen isimlerinden olmayı başarmıştır. 
Gerek yurt içi gerek yurt dışı bütün kaynaklarını kullanarak trend ürünleri sizlerle buluşturan Takıştır, yenilikçi bakış açısıyla ürün yelpazesini her gün genişletmektedir. Sadece perakende değil bünyesinde toptan satışı barındıran Takıştır Bijuteri yurt içi ve yurt dışı bir çok bijuteri mağazasının raflarında yerini almaktadır.

Güzelliğinize güzellik katmak için..

Takıştır Türkiye'nin her yerine hizmet vermektedir. TAKIŞTIR markası olarak 63'ye yakın şubemiz bulunmaktadır. Türkiye'nin her yerine bayilik vermekteyiz. Ürünlerimizin çoğu özel işçilik ve yerli üretimdir. Sizlere Online satışta  Kalite, uygun fiyat garantisi ve inanılmaz şık ürünler sunuyoruz.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 29 Ocak 2019 05:35

Yatırım Bütçesi

50.000 - 0 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

12

Bayi/Franchise Adedi

69

Ortalama Kâr Oranı

%100 - %150

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 120 yeni franchise

Sektör

Takı / Mücevher / Aksesuar

Kuruluş Yılı

1999

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Takıştır Bijuteri