Bağ Pastaneleri Ankara'da

Haberin tarihi: 08.07.2020 13:07:28

Bağ Pastanelerinin İstanbul dışındaki ilk şubesi Ankara’ da açıldı…

Üsküdar’ ın nezih semtlerinden biri olan Bağlarbaşı’nda başlayan “en güzel tatların hikayesi” Bağ Pastaneleri, Ankara One Tower Alışveriş Merkezinde açıldı… 800 m2 büyüklüğündeki işletme, Bağ ailesinin en geniş menüsüne sahip mutfaklı cafe-restaurant konsepti ile misafirlerini ağırlamaya başladı.

1961 yılında Üsküdar Bağlarbaşı’ndaki tesislerinde hayat bulan Bağ Pastaneleri, kuruluşundan bugüne sektöründeki yenilikçi yapısı ve özgün ürün çeşidi ile hizmet vermektedir. 

Bağ Pastaneleri, Türk insanının geleneksel damak tadına uygun lezzetle, endüstriyel ölçekte, tamamen hijyenik koşullarda ürettiği ürünlerini müşterine sunmaktadır ve pastane anlayışına, günümüz kafeterya anlayışını getiren “ilk marka olma” özelliğini taşımaktadır.  

İş Geliştirme Danışmanlığı, yeme içme sektörünün deneyimli markası tactic tarafından yürütülen Bağ Pastaneleri, yatırımcı adaylarına sunduğu “Pasta Cafe” ve geniş bir dünya mutfağına sahip “Cafe Restaurant” konseptini içeren şube sayısını franchising sistemi ile büyütmeyi hedeflemektedir.

Bağ Pastaneleri, yatırımcı adaylarına, mükemmel ürün grupları, davetkar konsepti ve 60 yıla yakın tecrübesi ile “İşinizi tatlıya bağlayın” diyor…

Bağ Pastaneleri Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...