Baraqah Coffee Kurucusu Emrah Polat Yılın En İyi Girişimcisi Ödülünü Aldı

Haberin tarihi: 10.05.2019 13:05:58

Baraqah Coffee Kurucusu Emrah Polat Antalya iş İnsanları Derneğinden yılın en iyi girişimcisi Ödülünü aldı.

Kahve sektörünün önemli oyuncularından biri haline gelen başarılı girişimci Emrah Polat Antalya İş İnsanları Derneği (ANTİAD) tarafından düzenlenen gecede “Genç Girişimci” ödülüne layık görüldü. İş ve siyaset dünyasını bir araya getiren, kalabalık bir davetli grubunun yer aldığı gecede farklı kategoride verilen ödüller sahiplerini buldu. 

Emrah Polat tarafından 2015’te Antalya’da kurulan Baraqah Kafe, kahve sektörünün fark yaratan yenilikçi markası olarak yoluna devam ediyor. İlk franchise şubesini Antalya’da açan şirketin şimdi Antalya, İstanbul, Rize, Kahramanmaraş, Isparta ve Burdur’da altı şubesi bulunuyor. Bunların tamamını franchise sistemiyle açan Baraqah, büyüme stratejisini bu model üzerine kurguladı.

Baraqah Kafe’nin Kurucusu Emrah Polat, “Kafelerimiz modern ve otantik dokunuşların harmanlandığı bir konsepte sahip. Ürünlerimizde kaliteyi ön planda tutuyoruz. Fiyat politikamızı her kesime hitap edebilecek şekilde oluşturduk. Yiyecek ve içecek konusunda Zengin bir menüye sahibiz. Ünlü kahve markalarına sadece bizim şubelerimizde satılan kahve türleri hazırlattık. Hep en iyilerle çalışmayı tercih ettik. Başarıyı yakaladığımız için çok mutluyuz. ”dedi.

Baraqah Coffee Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...