Bayim Olur musun Dergisi Turkcell Dergilik Uygulamasında...

Haberin tarihi: 24.06.2019 17:06:42

Türkiye’nin ilk Girişimcilik ve Franchise Dergisi “Bayim Olur musun Dergisi” artık Turkcell Dergilik uygulamasında..

Biliyoruz ki; Dijital artık hayatın vazgeçilmez bir parçası. Bizler de ilk günden bu yana, bu alanda da sürekli yenileniyor, gelişiyor ve büyüyoruz. 

Ekonominin gündemini yakından takip ederken, iş dünyası, yöneticiler, girişimciler, yatırımcılar ve KOBİ’ler için vazgeçilmez bir referans kaynağı olan Erem Medya Grubu çatısı altında 2007 yılında yayın hayatına başlayan Bayim Olur musun Dergisi, Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nın ve her daim girişimcilere ışık tutmaya devam eden portalı www.bayimolurmusun.com.tr ‘nin başarılı grafiğinden yola çıkarak, her sayısında gücüne güç katarak yoluna devam ediyor.

Franchise veren markaları, kendi işini kurmak isteyen ve iş fırsatlarını düzenli olarak takip eden yatırımcı adaylarını, franchise sektörüne mal ve hizmet vermek isteyen tedarikçi firmaları ve satış noktalarını arttırarak büyümeyi hedefleyen markaları buluşturan dergi; özel dosya konusu, röportajları, alanında uzman konuk yazarları, bayilik ve franchise veren markalardan güncel haberleri ,yeni iş fırsatları ve yine dopdolu içeriği ile şimdi Turkcel Dergilikte de okuyucularıyla buluşuyor. 

iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerden Bayim Olur musun Dergisini Turkcell Dergilik uygulamasında okuyabilirsiniz.
Dergilik uygulamasında Dergimize ulaşabilirsiniz.