Bayim Olur musun Ücretsiz Online Davetiye

Haberin tarihi: 23.11.2020 12:11:30

Markalara büyüyerek zincirleşme fırsatı sunan, girişimcilere ise kendi işini kurma imkanı veren ülkemizin ve bölgenin ilk ve tek franchising fuarı olan “Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı” 25-28 KASIM 2020 tarihleri arasında İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Bu fuarı gezmeden yatırım yapmayın!!

Her yıl on binlerce girişimciyi markalarla buluşturmakla birlikte önemli iş birliklerine de olanak sağlayan Bayim Olur musun Franchising Fuarı, bu yıl 18. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD desteği ile gerçekleştirilecek Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı bu yıl 25-28 KASIM 2020 tarihleri arasında CNR Fuar merkezinde düzenlenecek. Ulusal ve global ölçekte markalara ve on  binlerce  ziyaretçiye ev sahipliği yapacak olan fuar, yabancı yatırımcılarında ajandasında ilk sırada yer alıyor. Franchise sektörünün kalbinin attığı Bayim Olur musun 2020, pazar büyüklüğü  50 milyar dolara ulaşan franchise sektörüne, 4 günde 1 milyar dolarlık hacim kazandırmayı hedefliyor. 

20 ülkeden 2.000’i aşkın marka CNR Food İstanbul’da yerini alacak
CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından, Türkiye Gıda ve İçecek Federasyonu (TGDF), Tüm Gıda Dış Ticaret Derneği (TÜGİDER) ve Tarım Ürünleri Hububat Bakliyat İşleme ve Paketleme Sanayicileri Derneği (PAKDER), Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Araştırmaları Derneği (GİMDES) işbirliği, Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB desteğiyle organize edilen CNR Food İstanbul - Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı, bu yıl yaklaşık 20 ülkeden 2.000’in üzerinde markaya ev sahipliği yapacak. 100’ün üzerinde ülkeden 80 bini aşkın sektör profesyonelinin ziyaret etmesi beklenen fuar, global ticarete de yeni bir boyut kazandıracak. Yarattıkları katma değer ve gerçekleştirdikleri ihracat ile Türkiye ekonomisinin en önemli sektörleri arasında yer alan Türk gıda ve içecek sektörü de, öne çıkan firmaları ile fuarda temsil edilecek. 50 bine yakın işletmenin 600 bine yakın kişiye istihdam sağladığı Türk gıda ve içecek sektörü, fuarın da katkısı ile 10 milyar doların üzerindeki ihracatına yeni pazarlar ekleyecek.

Fuarı ücretsiz ziyaret edebilmek için sınırlı sayıdaki online davetiyenizi almayı unutmayın...