Bi Tutam Kimyon Bayim Olur musun Fuarında Yatırımcılarını Bekliyor!

Haberin tarihi: 28.11.2020 13:11:18

Bİ TUTAM KİMYON STEAKHOUSE markası olarak kaliteli hizmet anlayışımız, başarılı iş organizasyonu prensibimiz ve lezzet formülleriyle harmanlanmış burgerlerimizle tüm Türkiye genelinde liderlik yapmayı hedeflemekteyiz.

Takım ruhu ve finansal yönetimde edindiğimiz tecrübelerimizi bizlerle yol alacak yeni işletmecilerimizi dahil etmekten mutluluk duymaktayız.
Yeni işletmecilerimize; restoran yönetimi, eğitim programları, restoran dekorasyonu ve ulusal pazarlama konusunda her an desteklerimiz ve danışmanlık hizmetlerimizle işbirlikçi çalışmalarımızla birlikte yol almak için sabırsızlanmaktayız.

Lezzet hikayemiz 2019 yılında başladı. Bu sektörde keyifli bir yolculuğun bize kattığı deneyimle ve yenilikçi hizmet anlayışıyla açıldığımız günden bu yana sevgiyle çalışmaktayız.

Özenli hizmet, güleryüzlü servis, enfes hamburger menülerimizle Türkiye’nin nabzını tutmaktayız.
Kaliteden ödün vermeyen bir marka olan Bi Tutam Kimyon Steakhouse, ulaşıma elverişli,özenle seçilmiş lokasyonu ve 130 kişiyi aşkın oturma kapasitesiyle açıldığı günden bu yana keyifli öğle ve akşam yemeklerinde sevdiklerinizle birlikte sizlere ev sahipliği yapmaktadır.
Özel pişirme ve sunum teknikleriyle 22’yi aşkın hamburger çeşidimizi tüm misafirlerimizin beğenisine sunmaktayız.

Lezzetimiz ve hizmet anlayışımızı tüm Türkiye ile buluşturmaktan kıvanç duymaktayız.

Bi Tutam Kimyon Steakhouse Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...