"Bölgenin En Büyük" Franchise Fuarı Siz de Hemen Yerinizi Alın!

Haberin tarihi: 8.07.2021 11:07:11

Türkiye franchise sektörünün nabzının attığı bu devasa organizasyon, franchise ve markalı bayilik sisteminin tüm oyuncularını tek bir çatı altında buluşturuyor.

Bölgenin En Büyük Franchise Fuarı, Sizde Hemen Yerinizi Alın, Bayim olur musun 2021Gıdadan ev dekorasyonuna, gayrimenkulden güzellik merkezlerine, spor merkezlerinden, kafelere, kuru temizlemeden teknolojiye, otomotive kadar geniş sektör yelpazesinden katılımcıların yer aldığı fuar büyük bir network alanı yaratırken; Şirketlere yeni şubeler açarak büyüme fırsatı sunuyor. Fuar, yarattığı iş hacmi ile her geçen yıl önemli başarılara imza atıyor.

“BÖLGENİN EN BÜYÜK” Franchising Fuarı
Medya Fors organizasyonu ve Ulusal Franchising Derneği’nin (UFRAD) desteği ile 18 yıldır düzenlenen Bayim Olur Musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, bu yıl pandemi döneminde dünyada açılan ilk ve tek franchise Fuarı olarak yerli ve yabancı binlerce ziyaretçiyle katılımcılarının yüzünü güldürdü. Bayim Olur Musun? pandemi öncesinde katılımcı sayısı ve metrekare bazında Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük franchise fuarı konumunda olup, 2021 yılında 01-04 Eylül'de CNR Expo da yine Food İstanbul,Ambalaj İstanbul ve Vegan Expo fuarları ile eş zamanlı olarak düzenlenecek.


PANDEMİ DÖNEMİNDE DÜNYADA AÇILAN İLK ve TEK FRANCHISING FUARI
CNR Holding ve Medya Fors Fuarcılık Türkiye’de bir ilke imza attı, CNR Food İstanbul, CNR Ambalaj İstanbul ve Bayim Olur musun? fuarları dev işbirliği ile, 25 – 28 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Fuar, oluşturulan bu sinerjiyle birlikte, pandemi önlemlerinin başarıyla uygulandığı bir ortamda, 39.564 profesyonelin ziyaretiyle sonuçlandı.