Bu Yatırım Fırsatı Yılda Bir Defa Geliyor!!

Haberin tarihi: 05.10.2019 18:10:02

“İş Büyüten Fuar” 10 Ekim’de Kapılarını Açıyor!!

Kuracakları işte başarılı olmayı ve ticari risklerini en aza indirmeyi hedefleyen yatırımcıların, bir yıldır bekledikleri Türkiye’nin en prestijli organizasyonu açılıyor. Bu yıl, 10-13 Ekim tarihleri arasında 17’ncisi düzenlenecek olan "Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı", markalara büyüyerek zincirleşme fırsatı, girişimcilere ise kendi işini kurma imkanı veriyor. Türkiye ve yakın coğrafyanın ilk ve tek franchising fuarı olan “Bayim Olur musun”, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nin 6 ve 7'nci hollerinde gerçekleştirilecek.

Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD desteği, ERA Real Estate ana sponsorluğu ve A Para ana medya sponsorluğunda düzenlenecek fuarda, markalar dünya sahnesinde olma fırsatını elde ederken, binlerce yatırımcı adayı için de fırsat kapısı aralanacak.
Her yıl on binlerce girişimciyi markalarla buluşturmakla birlikte önemli iş birliklerine de olanak sağlayan Bayim Olur musun Franchising Fuarı, sektöre 4 günde 1 milyar dolarlık iş hacmi kazandırmayı hedefliyor.
Dünya franchise sektörünün kesişim noktası ve sektördeki tüm profesyoneller için referans noktası olan fuar, sunduğu olanakları ve dinamik yapısıyla yine tüm beklentilerin ötesine geçmeye hazırlanıyor. 

Büyümek isteyen ve iş ortağı arayan tüm sektörler bu fuarda buluşacak
Gıdadan ev dekorasyonuna, gayrimenkulden güzellik merkezlerine, spor merkezlerinden, kafelere, kuru temizlemeden teknolojiye, otomotive kadar geniş sektör yelpazesinden katılımcıların yer aldığı fuar büyük bir network alanı yaratırken; şirketlere yeni şubeler açarak büyüme fırsatı sunuyor. Bunun yanı sıra katılımcı ve ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan, franchise veren markalara ürün ve hizmet tedariki sağlayan tedarikçi firmalar, bu yıl da markalarla görüşmeler yaparak ileriye dönük çalışmaların temellerini atacaklar.

Gastronominin nabzı da Bayim Olur musun ’da atacak…
Fuarda bir diğer önemli gelişme ise; Aşçılar ve Gastronomi Derneği Agader ile “Bayim Olur musun” Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı iş birliğinde düzenlenecek olan Anatolian Salon Culinary Competitions yarışmalarıdır. Yarışma Ana Sponsoru Ülker G2M Eksper, Mutfak sponsoru Gürçelik Metal, Barista Sponsoru FM Kahve Barista Akademi, Ses Işık Sahne sponsoru Playback,  Altın Kepçe Aşçılar ve Turizm Derneği , Çanakkale Aşçılar Derneği destekleri, ile gastronomi sektörünün tutkusu olan gıda sektöründe hizmet veren ve alanında yolları kesişmiş aşçı, öğreten, öğrenci, işveren, tüketici, tedarikçi, gurme, blogger, basın mensupları ve herkes Bayim Olur musun Fuar’ında bir araya gelecek. Katılımcı sunumları, şef şovları, yarışmalar ve tadım şovları ile sektörün üst düzey karar vericileri, departman direktörleri, ünlü şeflerin katılımıyla gastronomi zirvesine dönüşecek bu etkinlik 11-12 Ekim 2019 tarihinde CNR Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek. Ayrıca uluslararası diplomalı jüriler tarafından aylardır üzerinde çalışılmakta olunan Türkiye’nin çeşitli illerinde Anadolu Mutfağına hizmet veren lezzet elçileri ve mekanlarına “Üstün Lezzet Ödülü” verilecek.

FUARDA UFRAD SEMİNERLERİ VAR…
GÜVENİLİR ÜRÜN PLATFORMU panel düzenleyecek… 

Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, ticaretin kapılarını açarken; seminerler, aktiviteler, showlar ve yeni ürün lansmanları ile de fark yaratacak. Fuarın ilk gününde, UFRAD seminer alanında, saat 13:00-14:30 arası “Güvenilir Ürün Güvenilir Hizmet” konu başlıklı panel düzenlenecek. Moderatörlüğünü Güvenilir Ürün Platformu Genel Başkanı Celal Toprak’ın yapacağı panelde, İTO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ahmet Özer, İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Özer Ergün, TAB Gıda Franchise Müdürü İlhan Erkan ve ETÜDER Yönetim Kurulu Başkanı & G2M Eksper Yönetim Kurulu Başkanı Melih Şahinöz konuşmacı olarak yerini alarak üretici ve tüketicilere seslenilecek. Ayrıca Bayim Olur musun Fuarı içinde dört gün boyunca UFRAD SEMİNERLERİ kapsamında hem girişimcilere hem de markalara yol gösterici nitelikte seminerler düzenlenecek. 

Binlerce Yerli ve Yabancı Ziyaretçi!
Sadece yurt dışında franchise veren, yurt içindeyse kendi mağazalarını açan markalar bu yıl yabancı ziyaretçiye doyacak. Fuar katılımcıları, yurt dışında mağaza açma ve finansman gücüyle markalara ortak olma potansiyeli taşıyan yabancı yatırımcılarla da buluşacak.

ABD, İngiltere, Almanya, Hollanda, Kanada, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Rusya, İspanya, İsveç, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Cezayir, İran, Mısır, Lübnan, Fas, Kuveyt, Katar, Dubai ve Azerbaycan’ında aralarında olduğu 72 ülkeden yatırımcılar ve yatırım heyetleri Türk markaları için Bayim Olur musun? fuarına gelecek. Alanında Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük fuarı olan “Bayim Olur musun?”, 'İş Büyüten Fuar’ sloganı ile franchise sektörü için yeni işler yaratabilmenin de önünü açıyor.