Burger King Ağrı’da ilk franchise restoranını açtı

Haberin tarihi: 09.01.2019 10:01:01

Burger King®, hızlı servis restoran sektöründe TAB Gıda kalitesini güçlü franchise sistemiyle tüm Türkiye’ye yaymaya devam ediyor. Markanın son durağı ilk kez girdiği Ağrı oldu.

Türkiye’de olduğu kadar Çin’de de hızlı büyümesini sürdüren TAB Gıda güvencesiyle faaliyet gösteren Burger King®, lezzet ağını genişletmeyi sürdürüyor. Ağrı’da ilk franchise restoranını açan Burger King®, zengin menü alternatifleriyle misafirlerini ağırlamaya başladı.
 
Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri lideri olduklarını belirten TAB Gıda Franchise Müdürü İlhan Erkan, konuyla ilgili olarak “Burger King®’in ana geliştirici ve üretici haklarını alarak Türkiye’ye getirmemizle başlayan süreçte bugün Burger King® dünyadaki en büyük master franchise ’si konumundayız. Türkiye genelinde 650’den fazla Burger King® restoranımız bulunuyor” dedi.

Girişimciyi Desteklemeye Devam

İlhan Erkan açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Franchise olarak ilk kez yer aldığımız Ağrı şehrimizde Burger King® restoranımızı hizmete sunmaktan, Türkiye’nin en batısından en doğusuna kadar yaygın bir coğrafyada bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Başarımızın temelinde uluslararası kalite ve hijyen standartlarında üretim ve hizmet anlayışımızın yanı sıra hızlı servis restoran zinciri kategorisinde dünyada benzersiz bir gıda ekosistemimiz bulunuyor. TAB Gıda markalarının sektördeki gücü, yatırımcılarımıza da avantaj sunuyor. Girişimcilere, hazır bir sistem içerisinde yatırım yapma imkânı sağlıyor. Bu alanda yatırım yapmayı planlayan girişimcileri desteklemeye devam ediyoruz”. 
 

Burger King Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız