Franchise Vermeye Hazır Mısınız? - Bölgenin En Büyük Franchise Fuarı

Haberin tarihi: 15.09.2020 16:09:40

Hazır giyim, perakende, iletişim, optik, mobilya, ayakkabı, küçük mutfak ürünleri, kozmetik, aksesuar, ev tekstili ve dekorasyonu, çok katlı mağazacılık gibi, gıda dışı franchise alanında ülkemizi dünyada başarıyla temsil eden markaların, pandemi sonrası gerçekleşecek başarı hikayelerinde yer almaya kararlıyız..!

Franchise vermeye hazır mısınız?
İş stratejinizi gözden geçirin

ZAMAN ve MALİYET FİZİBİLİTELERİ MAĞAZA STANDARTLARI
Mağazanın işletilmesi için gerekli eğitimler girişimcilere, marka, altyapı ve sistem kurulumu hakkındaki Know-How, Mağazanın mimari tasarımı ve dekorasyonu planlanması, uygulanması Personel seçimi. Alışveriş merkezlerinin tekstil perakende katlarında ve/veya ana caddeler üzerinde, alışveriş trafiğinin yoğun olduğu arterlerde yer alması. Kurum kimliğine ve Mağazacılık operasyonuna uygun olması.
YATIRIMCILARDA ARADIĞINIZ ÖZELLİKLER YATIRIM MALİYETİ
Mağazacılık ve perakende tekstil ürünleri satışında tecrübeli olması. Sürekliliği sağlayacak, kurumsal kadroları oluşturacak alt yapıya sahip olması. Güçlü finansal yapıya sahip olması. Yurt dışında gerçekleşen yaklaşık dekorasyon maliyeti. Mağaza m2 sine göre belirlenen mağazacılık donanımları (askı, manken, bilgi işlem sistemi vs.) maliyetlerin belirlenmesi.